חייגו 052-7345222
מנעולן בכפר סבא

מנעולן בכפר סבא

זקוקים למנעולן בכפר סבא בהקדם האפשרי?

"אבינועם מנעולים" – שירותי פריצת ותיקון מנעולים באישור משטרת ישראל זמינים עבורכם !

שירות מהיר ואמין: 0527345222  אבינועם (לא בשבת)

 

בכפר סבא הירוקה יש הרבה מאוד אזורים של בתים חד קומתיים, מה שאילץ את בעלי הבתים להחליף את דלתות העץ החדירות לפורצים לדלתות מחוסמות, עם מנגנוני נעילה משוכללים וגם להרכיב מערכת אזעקה שמתחברת לדלת, כך שבמקרה של ניסיון פריצה, ישר תופעל האזעקה ותזמין את המוקד שלה או את המשטרה.

פורצים מסתבר אף פעם לא מפסיקים לנסות ולהבין איך עובדות הדלתות החדשות והמנעולים החדשים, כי הם לא ממש מתכוונים להחליף מקצוע ופריצות הן מקצוע פלילי של הרבה מאוד עבריינים שמתפרנסים מזה. בכפר סבא לא מחכים לגנבים, כל תושבי הבתים החד קומתיים ציידו את הדלתות שלהם בנעילה מתוחכמת, התחברו לאזעקה ולמערכות של טלוויזיה במעגל סגור, והיום כל תנועה של גנב קטן או גדול נקלטת במצלמות, ואין לאן לברוח.

כל מנעולן מקצועי יודע…

כל מנעולן בחולון מקצועי כיום חייב להיות בקיא בכל רזי המקצוע: מנעולים של כספות, מספרי מאסטר וקוד מפעיל, שיטות פריצה, זיהוי מלכודת, פריצת כספת כבדה, פריצת דלתות פלדה, החלפת מנגנונים, החלפה והתקנה של צילינדרים, פריצת דלתות מחוסמות כמו פלדלת, קודנים אלקטרוניים, תורת החיווט, תורת הצבעים של החשמל, התקנת קודן (מנעול עם קוד) , קריאת תכנית חיבורים של קודן, פריצה ופתיחת רכבים, פריצת דלתות רכב, ריצה עם כרית מיוחדת בסרגל ובמוט משיכה מיוחד ועוד.

לפרטים נוספים ולכל שאלה ופנייה באזור כפר סבא –
זמינים עבורכם בכל עת, חייגו 0527345222 

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים