חייגו 052-7345222
מנעולן בנתניה

מנעולן בנתניה

מחפשים מנעולן בנתניה

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בנתניה

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

 

רגע לפני שמזמינים מנעולן – מה ניתן לעשות?

הסיטואציה הבאה או אחת דומה לה מוכרת לרבים: מגיעים הביתה אחרי יום עבודה או בילוי, ו… אופס! אין מפתח. מפשפשים בתיק, מחפשים בכיסי המכנסיים והמעיל, חוזרים לחפש באוטו ו… פשוט אין. ובכן, החדשות הטובות הן שזה קורה לרבים. זה אולי לא מנחם, אבל מנעולן טוב יוכל לפתוח את הדלת בתוך מספר שניות או דקות. ואולי בכל זאת אפשר לפתוח לבד? אולי יש מפתח רזרבי אצל אחד השכנים? רגע לפני שאתם הולכים על חיפוש של "מנעולן בנתניה והסביבה", ומתקתקים את המספר – הנה צרור עצות שיכולות להציל את המצב. חלק מן העצות נכונות ליישום כשאתם ניצבים מול הדלת הנעולה, וחלק אחר מתאים ליישום מבעוד מועד – על מנת שלא תתקעו בחוץ.

פעולות ראשוניות לפני שמזמינים מנעולן לפתיחת דלת הבית

ישנם מצבים רבים שבהם אתם עשויים למצוא את עצמכם מחוץ לדלת הבית הנעולה או מחוץ לרכב בלא מפתחות. זה עלול לקרות, בין היתר, כאשר הצרור נעלם, נגנב או נשאר בפנים והדלת נטרקה. זה אף פעם לא נעים, והאינסטינקט הראשוני אומר להתקשר למנעולן, שיפרוץ את הדלת במהירות. לפני שאתם מתקשרים ומזמינים מנעולן, ניתן לבצע כמה פעולות ראשוניות פשוטות, שיבטיחו שמיציתם את כל האפשרויות. קודם כל, תנשמו עמוק, תרגעו ותחשבו שוב. כשהראש פנוי ושקט, אולי תצליחו להיזכר איפה נמצא הצרור. חפשו שוב בתיק, בכיסי הבגדים או בכל מקום אחר שבו צפוי להיות מפתח. אם אתם נוהגים להחביא מפתח רזרבי סמוך לכניסה – גשו למקום המחבוא וודאו שהמפתח נמצא. אם אינכם מחביאים מפתח נוסף, מומלץ כפעולת מנע להשאיר מפתח אצל שכנים שאתם מיודדים איתם וסומכים עליהם. אפשרות אחרת היא להשאיר מפתח אצל בני משפחה או חברים שגרים בקרבת מקום, ושמהם ניתן יהיה לבקש להקפיץ אליכם את המפתח בשעת הצורך. במקרה שאין אפשרות כזו, תוכלו לבקש להשאיר מפתח בבית עסק סמוך לביתכם. אם הבית הנעול הוא בית פרטי, בדקו אם השארתם פתח שדרכו ניתן להיכנס – דלת אחורית, חלון שאינו נעול, דלת מוסך וכו'. לאחר שמיציתם את הפעולות האלו – מומלץ לפנות לרעיונות הבאים או להזמין מנעולן.

כדי להקל עליכם, המספר שלנו הוא

052-7345222

 – אבינועם מנעולים 

מה עושים כשהמפתח אינו מסתובב בחור המנעול?

המפתח נמצא, אבל המנעול לא מסתובב? יכול להיות שאם המפתח איננו זז בחור המנעול, הפתרון הוא שמן צירים. שמן לשימון צירים ניתן לקנות בחנויות לחומרי בניין ורשתות "עשה זאת בעצמך", או לבקש מהשכנים. את השמן יש לרסס היישר אל חור המנעול (הצילינדר) כאשר המפתח מחוצה לו. לאחר מכן, הכניסו והוציאו את המפתח כמה פעמים (על מנת להחדיר את השמן פנימה) ונסו לסובב את המפתח שוב בחור המנעול. נסו גם להכניס את המפתח הפוך. בכל מקרה, המנעו משימוש בכוח. סיבוב כוחני של מפתח עקשן עלול לעלות לכם במפתח שבור ובמלאכת פריצה מורכבת וממושכת עבור המנעולן.

מה עושים כאשר המפתח מסתובב אך הדלת אינה נפתחת?

גם זה קורה. המפתח מסתובב, אבל הדלת עצמה אינה נשמעת לכם, ואינה נפתחת. גם לא אחרי שלחשתם את מילות הקסם ודחפתם, משכתם, התעצבנתם, נעלתם ושוב פתחתם. הדלת תקועה. מה עושים? במקרה כזה יכול להיות שקרה אחד משני דברים: יכול להיות שבריחי הדלת נתקעו. במקרה כזה, המנעו משימוש בכוח והזמינו מנעולן. הדבר השני שיכול להיות הוא שהבית היה נתון לפריצה של גנבים/פורצים. במקרה כזה, יתכן שהגנבים פרצו את דלת הבית, נכנסו ונעלו את סוגר הבטחון, על מנת שלא תתאפשר כניסה במהלך הפריצה והגניבה. אם מדובר בבית קרקע או בית בקומה נמוכה, סביר שהפורצים כבר ברחו דרך חלון או פתח אחר, אך אתם נעולים מחוץ לבית. גם במקרה כזה, כדאי להזמין מנעולן פורץ דלתות.

פעולות מניעה מוקדמות

ואחרי כל העצות האלו, אנו ממליצים בעיקר על היערכות נכונה מראש. כאשר אתם עוברים לבית חדש, מומלץ להזמין מנעולן בחולון על מנת שיחליף את מנעולי הדלתות, למען בטחונכם ולמניעת פריצות עתידיות. כאשר אתם מרגישים שהמפתח אינו מסתובב בקלות במנעול או שיש בעיה במנגנון הנעילה – טפלו בכך מבעוד מועד או הזמינו איש מקצוע שיתקן. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם נעולים מחוץ לדלת בשעת לילה מאוחרת, ולשלם על כך בזמן, בעצבים ובכסף. דאגו להחזיק מספר טלפון של מנעולן באזור מגוריכם. כך למשל, אם עברתם מתל אביב לנתניה, בררו לגבי מנעולנים בנתניה, שאלו מכרים בעיר וקבלו המלצות. יותר מסובך לברר ולבחור כאשר אתם כבר תקועים, במיוחד אם מדובר בשעות הלילה.

אנחנו באבינועם מנעולים מתמחים בפריצת דלתות, החלפת מנעולים ושחזור מפתחות של בתים וכלי רכב. פריצת כספות, התקנת מנעול כספת (ג'ואל) ומכירה והתקנה של דלתות. נשמח לייעץ ולעמוד לשירותכם. אצלנו תקבלו שירות אמין, מקצועי ויסודי, מידי מנעולן בעל הסמכה ואישור של משטרת ישראל. אנו נותנים שירותי מנעולנות לתושבי נתניה והסביבה, בכל שעות היום והלילה.

 מוזמנים ליצור קשר!

שירות מהיר ואמין  

052-7345222

 אבינועם מנעולים
חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים