חייגו 052-7345222
<center>מנעולן בתל אביב והמרכז</center>

מנעולן בתל אביב והמרכז

שירות מהיר ואמין 

052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בתל אביב

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

מנעולן בחברת אבינועם מנעולים אשר נותנת שירות מנעולנות באזור תל אביב והמרכז הינו כאמור איש מקצוע מוסמך, אשר קיבל אישור רשמי של משטרת ישראל, המאפשר לו לעסוק בתחום המנעולנות. עבודת המנעולן מגוונת ונסמכת על שני ענפים עיקריים – מכירת מוצרים ומכירת שירותים שונים. מנעולן מוכר מוצרי נעילה – מנעולים וצילינדרים וכן דלתות. השירותים שהוא מספק הם, בין היתר: פריצת מנעולים ודלתות, פריצת כספות, התקנה או החלפה של צילינדרים, שחזור מפתחות מכונית, התקנה של דלתות, שכפול מפתחות ועוד.

עוד שירותים אשר ניתנים על ידי חברת אבינועם מנעולים:

 • החלפת צילינדר
 • התקנת כספות
 • תיקון דלתות
 • פריצת דלתות
 • מנעולן רכב
 • פורץ מכוניות
 • התקנת כספות

מתי כדאי להזמין מנעולן?

המצב המוכר ביותר שמוביל להזמנה של מנעולן הוא כאשר אתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לדלת הבית הנעולה, בעוד המפתח אינו ברשותכם. הנה כמה מצבים נפוצים אחרים שבהם כדאי להזמין מנעולן בתל אביב ובכלל:

 • הבית ננעל עם המפתחות בפנים או אבדתם את מפתחות הבית (לשם שחזור המפתחות).
 • יש צורך בתיקון מנעולי הדלתות או יש בעיה בצילינדר של דלת הבית.
 • נשבר מפתח בתוך חור המנעול ואינכם מצליחים להוציאו.
 • לשם תיקון מנגנון נעילה של כספת.
 • התקנת מנעול או דלת בבית.
 • ייעוץ והתקנה של אמצעי נעילה ומיגון בבית פרטי או בבית עסק.
 

שאלות נפוצות בנושא מנעולן ופורץ מנעולים

למקצוע הקרוי "מנעולן" (או פורץ מנעולים) יש ארומה מסתורית והוא מעלה אסוציאציה של ספרי בלש ואגדות ליליות. למעשה, זהו תחום מקצוע ייחודי, הדורש התמחות, הכשרה מתאימה, תעודות ונסיון. מנעולן הוא בעל מקצוע המתמחה במוצרים ובאביזרי נעילה, בפריצה של מנעולים ובהחלפת מנעולים מסוגים שונים. במאמר שלפניכם נעסוק במספר שאלות נפוצות הקשורות בתחום העיסוק הזה, במיוחד מן הפן הצרכני: מה ההבדל בין פורץ מנעולים למנעולן? מה עושה המנעולן? מתי כדאי להזמין מנעולן בתל אביב? איך המנעולן יודע שמי שהזמין אותו הוא מי שמתגורר בנכס ואיננו פורץ פלילי? וכמה זמן ייקח למנעולן לפרוץ את דלת הבית? סובבו את המפתחות – אנחנו מתחילים!

מה ההבדל בין פורץ מנעולים למנעולן? והאם אלו שני מקצועות שונים?

לא סתם קרוי המנעולן בשפה העממית לעתים גם "פורץ מנעולים". פריצה של מנעולים היא חלק מעבודתו של מנעולן. כאן המקום לספר כי אכן קיימים שני מקצועות שכאלו – מנעולן ופורץ מנעולים. שני המקצועות דורשים הכשרה מקצועית וקבלת תעודה, אך הם נבדלים במשך הלימודים ובהיקפם. בסופו של תהליך, מנעולן הוא בעל מקצוע בעל הכשרה מקיפה יותר משל פורץ מנעולים. ניתן לאמר, אם כן, שכל מנעולן בתל אביב הוא גם פורץ מנעולים בהכשרתו, אך לא כל פורץ מנעולים הינו מנעולן מוסמך.

מנעולן בתל אביב

כיצד המנעולן יודע שהנכס שלכם?

מנעולן מקצועי מחוייב לוודא שאתם בעלי הנכס שאליו הוא עומד לפרוץ – רכב או דירה. במקרה של בית נעול, עליכם להציג תעודה מזהה או אישור כלשהו המעיד שאתם בעלי הבית או הדיירים במקום. ומה במקרה שאין בבעלותכם תיק, אישורים או תעודות מזהות? המנעולן עשוי לבקש מן השכנים שלכם לזהות אתכם, או לבקש מכם להזמין אנשים שיעידו שאתם אכן מתגוררים בנכס. השכנים אינם נמצאים? במקרה כזה, המנעולן ייכנס אל הדירה ויבקש מכם למצוא אישורים בתוך הדירה או יערוך לכם תשאול קצר, על פי מראה עיניו, כדי לוודא שהדירה שלכם. מנעולן מקצועי צריך לזהות את מי שמבקשים לפרוץ לנכס. אם המנעולן אינו בטוח או שהתעורר אצלו ספק כלשהו, הוא מחוייב לקרוא למשטרה, להמשך טיפול.

ננעלתי מחוץ לבית – כמה זמן ייקח למנעולן לפתוח?

פריצת דלת של בית על ידי מנעולן עשויה לארוך בין מספר שניות למספר דקות, ולעתים אף חצי שעה ויותר (במקרים חריגים). משך הזמן תלוי בנסיבות המקרה ובסוג של הדלת ובסוג המנעול. ברוב המקרים ניתן לצפות לעבודה זריזה ומהירה של מספר שניות או מספר בודד של דקות.

אנחנו באבינועם מנעולים נותנים שירות אמין, מהיר ויעיל לתושבי אזור תל אביב והמרכז. חברת אבינועם מנעולים הנה חברה ותיקה, המתמחה במגוון שירותים ללקוחות פרטיים ולחברות, וביניהם שירותי פריצה והחלפת מנעולים מכל הסוגים, שירותי פריצת רכב, שחזור מפתחות לכלי רכב, התקנה של מנעולים לכספת ג'ואל ועוד. אנו מעניקים שירות מקצועי 24 שעות ביממה (מלבד בשבת), ומזמינים אתכם לפנות אלינו כאשר אתם זקוקים לפורץ מנעולים בתל אביב ובכל עת שתצטרכו.

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים