חייגו 052-7345222
פורץ רכב

פורץ רכב

פורץ רכב- מתי צריך?

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה.

אתם אחרי יום עמוס, עייפים ומותשים. אחרי שיום העבודה שלכם הסתיים, עמדתם בפקקים, סיימתם את הקניות בסופר ועמדתם במשך שעה ארוכה בתור בקופה. אתם מגיעים לאוטו, פותחים את הבגאז' ומכניסים את הקניות פנימה. לאחר שסגרתם את הבגאז', אתם מחזירים את העגלה למקום ובדרככם חזרה לרכב – כבר חולמים על הרגע בו תתיישבו על הכורסא בבית – אתם שמים לב כי המפתחות של הרכב לא אצלכם. לאחר כמה דקות של חיפוש אתם נזכרים כי בהיסח הדעת, השארתם את המפתחות בתוך הבגאז' יחד עם הקניות.

אתם לוקחים נשימה ארוכה, אך היאוש ניכר על פניכם. אתם עייפים וחסרי כח וכרגע הבית נראה רחוק מתמיד. המפתח הנוסף של הרכב נמצא אצל בן זוגכם, אבל הוא כרגע לא זמין ואין באפשרותכם ליצור עימו קשר. אתם רוצים להגיע הביתה – מה האפשרויות הקיימות עבורכם?

האחת היא לקחת מונית ולהמתין בבית עד אשר בן זוגכם יגיע הביתה. אפשרות זו נפסלת מאחר ויש לכם קניות בבגאז' שעלולות להתקלקל בינתיים. האפשרות השנייה היא לקרוא לבעל מקצוע: מישהו שאתם יודעים שיוכל לפרוץ לכם את הרכב במינימום תקלות ונזקים, ושיעשה זאת במהירות ובמקצועיות – פורץ רכב מוסמך.

מה זה פורץ רכבים?

זהו בעל מקצוע בעל ידע וניסיון שמתמחה בפריצת רכבים. תפקידו הוא לחלץ אתכם מכל סיטואציה בה נתקעתם בלי מפתח ואין לכם דרך אחרת לפתוח את הרכב שלכם.

מתי כדאי לקרוא לפורץ רכבים?

צריך לדעת כי החלטה שכזאת צריכה להתקבל בעקבות שיקול דעת הגיוני של הלקוח הנמצא בזירת האירוע וכתוצאה מהערכת המצב שאליו נקלעתם. חשוב לדעת כי לא תמיד צריך לקרוא לפורץ רכבים, אך יש סיטואציות שיחייבו אתכם לקרוא לאיש מקצוע כזה.

ראשית, חשוב להבין כי כל מצב המהווה סכנת חיים, לא משאיר מקום לספק. אם יש ילד שננעל ברכב, אל תתלבטו, אלא שברו את שמשת הרכב או לפחות התקשרו אלינו במהירות על מנת לקבל יעוץ מקצועי ומהיר בנושא.

שיקולים נוספים הם:

  • האם יש מפתח חלופי?

בכל אחד מהמצבים בו גיליתם שאתם תקועים בלי מפתח לרכב, לדוגמא: אם איבדתם את המפתח, שכחתם אותו בעבודה, בן הזוג טס איתו לחו"ל ועוד, ואתם יודעים כי האפשרות להשיג מפתח חלופי הינה קטנה עד כדי בלתי אפשרית בזמן הקרוב, מומלץ לשקול הזמנת פורץ רכבים.

  • האם יש מישהו אחר שיכול לעזור לכם במהירות ובקלות?

לעיתים תגלו, כי יהיו מקרים בהם תוכלו להסתייע במונית או בחבר שיסיע אתכם על מנת להשיג מפתח נוסף. במקרים כאלה ובכל מקרה בו אין לכם לחץ של זמן ואתם יכולים למצוא פתרון אחר, שקלו מה הצעדים אותם עליכם לעשות. אם אין מי שיעזור לכם בזמן הקרוב כדאי לחשוב על פורץ מנעולים שיחסוך לכם הרבה זמן. בכל מקרה בו יש לכם ספק, ואינכם יודעים מה נכון או לא נכון לעשות, מומלץ כי תתייעצו איתנו ואנו נשמח לסייע.

איך יודעים איזה פורץ רכב הוא אמין?

בין אם נתקלתם בסיטואציות הפחות נעימות בהן אתם חייבים חילוץ מהיר, ובין אם שכחתם את המפתח במקום כלשהו או שהמפתח נגנב, רצוי להבין שפריצה לרכב צריכה להתבצע בצורה מהירה ומקצועית ורק אצל פורץ רכבים אמין ובעל ניסיון רב בתחום.

כדאי לזכור כי פורץ רכבים הוא אחד מבעלי המקצוע שרצוי לבחור מבעוד מועד. יקשה עליכם מאד להתחיל לחפש באינטרנט פורץ רכבים כשאתם תחת לחץ ועוד לבדוק את התעודות וההסמכות שלו בתחום. בכל מקרה, את השם של הפורץ ומספר הטלפון שלו שמרו בטלפון הנייד תחת שם שיהיה לכם קל לזכור. הסיטואציות האלה לרוב מלחיצות והתפקוד בהן לעיתים מקשה על החשיבה ההגיונית הרגילה – למי יש זמן וכוח להתחיל לחפש בעל מקצוע?

כדי להקל עליכם, המספר שלנו הוא

0527345222 – אבינועם מנעולים 

מה כדאי לוודא אצל פורץ הרכבים?

תעודות – כדאי לבחור בפורץ מנעולים בעל תעודות והסמכה בתחום וכזה שיש לו אישור לפריצה ממשטרת ישראל. לצערנו הגדול, השוק מלא במתחזים מקצועיים מאד ולעיתים בלי לדעת אפשר ליפול לידיים הלא נכונות. יתכן ואותו המתחזה יפרוץ לכם את הרכב באותו הרגע ויסייע לכם להחלץ מהמצב בו הייתם, אך אתם עלולים בתום מספר ימים לגלות כי הרכב שלכם נגנב על ידי אותו הפורץ בדיוק. לכן וודאו כי פורץ הרכבים שבו אתם נעזרים הוא מוסמך ובעל תעודות מתאימות בתחום. אל תתביישו לבקש מפורץ הרכבים לראות תעודות ואישורים.

שנות ותק – חשוב לוודא כי לפורץ הרכב יש מספיק שנות ותק. כמו אצל בעלי מקצוע מסוגים שונים, שנות ותק מעידות על ניסיון שחיוני לביצוע עבודה יעילה וטובה. צוות בעל ותק רב הוא לרוב מיומן יותר בשיטות פריצה שונות ויכול להתאים את השיטה לבעיה – ככל שהוותק גדול יותר, כך גרימת הנזק לרכב בגלל הפריצה תהיה מינימלית יותר.

כלי העבודה – האדם הנעול מחוץ לרכבו חווה עגמת נפש גדולה- לא כדאי להוסיף עליה על ידי גרימת נזק בלתי נחוץ למכונית שלו. השימוש בכלים מתקדמים ובציוד מתקדם ומקצועי המותאם לפריצת רכבים הינו הכרחי – יש לוודא שבעל המקצוע לשכם איננו מסתפק בפטיש ומברג אלא שולט בטכניקות מתאימות ועושה שימוש בכלים המתקדמים הקיימים כיום בשוק.

זמן הגעה למקום האירוע – חשוב לבדוק כי פורץ הרכבים יגיע אל המקום תוך זמן קצר ביותר. לעיתים השיקול של זמן ההגעה יכול להכריע ולכן חשוב כי תוודאו עם הפורץ תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אל המקום והאם הזמן הזה מספיק לכם. בנוסף, כדאי לבדוק האם המשרד מפעיל שרותי חירום ויש בו מענה של 24 שעות ביממה.

חוסר היכולת של  מי שאיננו יכול להיכנס אל תוך המכונית הנעולה שלו יכול לגרום למפח נפש לא קטן. חשוב במקרים אלה לנסות ולפעול בקור רוח רב ככל האפשר, ולקבל החלטות מהירות ומקצועיות. אם מכל סיבה שהיא אין באפשרות האדם שנתקע לעשות זאת, מומלץ כי יתייעץ עם מנעולן בחולון שהוא סומך עליו ויסתייע בו בקבלת ההחלטה מהירה ומקצועית.

צריכים פורץ רכב? יש לכם שאלות? אל תהססו להתקשר:
0527345222 – אבינועם מנעולים

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים