חייגו 052-7345222
פורץ כספות

פורץ כספות

פורץ כספות מקצועי ומיומן!

 פריצת כל סוגי הכספות, התקנת מנעול כספת (ג'ואל), מכירה והתקנת כספות חדשות. שירות עד בית הלקוח במחירים נוחים ובאישור משטרת ישראל.

שירות מהיר ואמין

052-7345222

 אבינועם מנעולים

 

שאלות ותשובות בנושא פורץ כספות

"פורץ כספות" – לאוזניים של אדם מן היישוב הצירוף הזה נשמע מסתורי, פלילי ואקזוטי כאחד, או לפחות מזכיר סצינות אפילות מן הסרטים, בהן רואים שודד לבוש שחורים וכפפות כשהוא מפצח קודים ופורץ את דלת הכספת הנחשקת. כך נשמעים גם הצירופים "פורץ מנעולים" ופורץ מכוניות", השולחים אותנו היישר אל מחוזות הדמיון והפלילים. אך כל אלו הם חלק מעבודתו השוטפת של מנעולן בחולון – אדם שתחום התמחותו בפתיחת מנעולים, התקנה, החלפה וכיו"ב. מנעולן פועל כמובן בהזמנה, באישור ולמטרות טובות, שלא כמו דמויות השודדים והפורצים מן הסרטים. מנעולן הינו בעל מקצוע שעבר הכשרה מתאימה וקבל הסמכה ואישור ממשטרת ישראל על מנת לבצע את עבודתו. ובכן – מה עושה פורץ כספות? מתי כדאי להזמין פורץ כספות? וכיצד מתבצעת פתיחת הכספת? על כל השאלות האלו ועוד במאמר שלפניכם.

כמה מלים על כספות – אילו שימושים נעשים בכספת? ממה הן עשויות ואילו אמצעי נעילה קיימים?

כספות הן תיבות ממוגנות שנועדו לשמירה על חפצים יקרי ערך כדוגמת תכשיטים, כסף מזומן, מסמכים חשובים, כרטיסי טיסה, דרכונים, מחשבים, נשק, מצלמות ועוד. בימינו ישנן כספות ייעודיות למטרות שונות, והאבחנה הבסיסית היא בין כספות ביתיות ומוסדיות. כספות ביתיות נחלקות לכספות קיר וכספות חיצוניות. את כספות הקיר מבטנים אל תוך הקיר, ואילו כספת חיצונית ניתן להצמיד לקיר או להחביא במקום מוגן כלשהו. כספת עשויה בדרך כלל מחומר גלם חזק, כדוגמת ברזל, בטון ופלדה, ועובי הדפנות משתנה בהתאם לשימוש המיועד. בעבר היו מרבית הכספות נסגרות בעזרת מפתח. כיום נפוץ השימוש הן בכספות מכניות והן בכספות אלקטרוניות בעלות נעילה דיגיטלית (עם קוד אישי), נעילה על ידי כרטיס מגנטי או נעילה משולבת. ישנן גם כספות עם סוגי נעילה אחרים – נעילה ביומטרית למשל. בין הכספות הנוספות בשוק ניתן למנות: כספות חסינות אש, המשמשות בעיקר לאחסון ניירת ואמצעי מדיה רגישים לחום, כספות למיגון מחשבים וכספות למיגון ארונות קודש.

מתי צריך וכדאי להזמין פורץ כספות?

כספת היא תיבה ממוגנת ומאובטחת היטב, ולעתים, מסיבות כאלו ואחרות, תתקלו במקרים בהם יש צורך לפרוץ את הכספת. הנה כמה דוגמאות למקרים בהם כדאי להזמין פורץ כספות מומחה:

  • במקרה ששכחתם את קוד הנעילה או הפתיחה של הכספת.
  • במקרה שמנגנון הכספת תקול או נתקע.
  • במקרה שאבדו לכם מפתחות הכספת.
  • במקרה שברצונכם לשדרג את הכספת ולהתקין בה מערכת נעילה חדשנית ומתוחכמת יותר מזו הקיימת.
  • במקרה שברצונכם לקבל ייעוץ או להתקין כספת חדשה.

בכל אחד מן המקרים הללו מומלץ להתקשר לפורץ כספות מקצועי ומוסמך. אנו ממליצים שלא תנסו לפרוץ את הכספת בלי ידע מקצועי, מאחר ופריצה חובבנית עלולה לארוך זמן רב ולגרום נזק למנגנון של הכספת.

כדי להקל עליכם, המספר שלנו הוא

052-7345222

 – אבינועם מנעולים 

מה עושה פורץ כספות?

עבודתו של פורץ כספות היא עבודה מורכבת ומאתגרת. פריצת כספות חוקית ועל פי הזמנה נעשית תוך היכרות עם סוגי כספות, חומרי הגלם מהם בנויות הכספות, מנגנוני נעילה מגוונים ועוד. פורץ כספות מחוייב להכיר את כל החידושים בתחום, ולהיות מיומן ומאומן, על מנת שיוכל לפרוץ את הכספת ביעילות ובזמן סביר. פורץ כספות מתחיל את עבודתו בזיהוי סוג הכספת, אבחון שיטת הנעילה שלה, בחירת הציוד והמכשירים הנחוצים על מנת לפרוץ את הכספת ולבסוף – בחירת שיטת הפעולה וביצוע הפריצה.

כיצד לבחור פורץ כספות?

כאשר מתעורר צורך בפריצת כספת, מפלס המתח והלחץ בדרך כלל גואה והחששות צצים. לעתים יש צורך לבצע את הפריצה במהירות, על מנת לחלץ מן הכספת סכום כסף, כרטיס טיסה או מסמך חשוב.

לעתים מתעורר צורך להחליף ולשדרג את הנעילה, בשל חשש מפריצה. בכל מקרה, מאחר ומדובר באמצעים רגישים ומוגנים – יש צורך באיש מקצוע מהימן ומוסמך. פריצת כספות חוקית ואמינה היא שירות ייחודי. אנו באבינועם מנעולים ממליצים לכם לבחור בחברת מנעולנים המתחייבת למיומנות, מקצועיות, יסודיות ואמינות.

צוות אבינועם מנועלים הינו בעלי תעודות והסמכה בתחום פריצת כספות ופועל באישור משטרת ישראל

אצלנו באבינועם מנעולים תוכלו ליהנות מכל השירותים הייחודיים של פריצת כספות מכל הסוגים. כמו כן, אנו מוכרים ומתקינים כספות חדשות ומנעולי ג'ואל (מנעול מיוחד לכספות), ומעניקים ייעוץ, הכוונה ושירות מקצועי עד בית הלקוח, והכל במחירים נוחים.

לפרטים נוספים, למידע ולייעוץ – צרו עמנו קשר עוד היום!

צריכים פורץ כספת? יש לכם שאלות? אל תהססו להתקשר:

052-7345222

 – אבינועם מנעולים

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים