חייגו 052-7345222
מנעולן רכב

מנעולן רכב

בעלי מקצוע שונים מפרסמים את עצמם כמנעולן רכב או כפורץ רכבים. האם יש הבדל ביניהם? באיזה בעל מקצוע עלינו לבחור?

האם יש אדם שלא מצא את עצמו לפחות פעם אחת בלי מפתחות?

בין אם זה המפתח לבית, למשרד או לרכב – הסיטואציה שבה אתה מוצא את עצמך מול דלת סגורה בלי יכולת להיכנס אליה, היא ממש לא נעימה. הנחמה הגדולה במצבים אלה היא שיש להם פיתרון. כמעט בכל מצב בו אבד לך המפתח או נגנב ונשארת ללא מפתח חלופי, באפשרותך להזמין פורץ מנעולים והוא יוכל לפתור את בעיית הדלת הנעולה.

כאשר נשארת בלי מפתח לבית שלך, הדבר הפשוט ביותר הוא לחפש באינטרנט פורץ מנעולים ולמצוא מספר בעלי מקצוע העונים להגדרה. אך אם נתקעת ללא מפתח לרכב, החיפוש לעיתים יכול להיות קצת יותר קשה או מבלבל.

כדי להקל עליכם, המספר שלנו הוא

052-7345222

 – אבינועם מנעולים 

אם בחרתם לחפש ברשת, החיפוש יעלה שתי אפשרויות שונות: מנעולן לרכב או פורץ רכבים. סביר מאד להניח כי שמעתם לפחות פעם אחת את המושגים האלה, אך למי מהם יש לקרוא ומתי? איך ניתן לדעת מתי קוראים לפורץ רכבים ומתי למנעולן לרכב?

לכאורה, אין הבדל בין מנעולן לרכב ופורץ רכבים. ואכן, בחלק לא קטן מהמקרים הם יכולים להיות אותו אדם, אך הוא יבצע שתי פעולות שונות לגמרי אחת מהשניה. בטרם נפרט מהי הפעולה אותה מבצע כל אחד מהם, רצוי שנבין כי בכל מקרה, בין אם הזמנת פורץ רכבים או בין אם הזמנת מנעולן לרכב כדאי שתעזר באיש מקצוע מוסמך, אמין ובעל תעודות. בנוסף, מומלץ לוודא כי הוא פועל באישור משטרת ישראל וכל זאת מאחר ופריצה לרכב – גם אם אתה ביקשת אותה – היא מעין "פרצה הקוראת לגנב". לכן חשוב מאד להסתייע אך ורק באיש מקצוע מוסמך, אמין ובעל תעודות.

מה ההבדל בין פורץ רכבים למנעולן לרכב?

פורץ רכבים הוא אדם מוסמך שיוכל לפרוץ את רכבך עבורך כאשר נתקעת ללא מפתח. במילים פשוטות, פורץ רכבים יפתח עבורך את הדלת/ תא המטען של רכבך, על מנת שתוכל להיכנס אליה.

מנעולן לרכב לעומת זאת הוא זה שיבצע את העבודה המשלימה. לאחר שפורץ הרכבים פרץ עבורך את הדלת ונשארת ללא מפתח, כעת אתה זקוק למפתח חדש לרכב על מנת להתניע את הרכב ולהמשיך בשגרת היום שלך. לכן מנעולן לרכב יוכל לשחזר לך מפתח לכל סוגי הרכבים כולל מפתחות אלקטרוניים, מפתח שנשבר, נגנב או אבד.

כפי שציינו למעלה, בחלק לא קטן מהמקרים מנעולן לרכב ופורץ רכבים הם אותו האדם. אם נשארתם ללא מפתח לרכב אנו ממליצים לבדוק אם איש המקצוע אותו אתם מזמינים מוסמך לבצע את שתי הפעולות. אם הוא אינו מוסמך, מומלץ לוודא כי החברה אליה פניתם יכולה לספק את השירות המשלים. ניסיוננו מלמד שלהמתין לשני אנשי מקצוע לוקח זמן רב ולעיתים התיאום בין השניים יכול אף לתסכל. לכן חשוב להבין טרם הזמנת איש המקצוע כי הפעולה אותה אתם צריכים שיעשו עבורכם תבוצע בזמן הקצר ביותר ועם מינימום טעויות.

מה חשוב לוודא בטרם תזמינו מנעולן לרכב?

שירות וניסיון –חשוב לבדוק אם למנעולן יש ניסיון רב ורמת שירות גבוהה. מנעולן לרכב בעל ניסיון יפתור לכם את הבעיה במינימום זמן ויגרום נזק מינימלי לרכבכם (אם בכלל). בנוסף, חשוב לבדוק אם הוא אמין ומקצועי ומומלץ שלא להתפשר בנושא. כמו כן כדאי לוודא שזמן ההגעה שלו אל המקום שבו נמצא הרכב שלכם הוא קצר ככל האפשר..

מקצועיות ומקצוענות – העולם מתקדם בקצב מהיר ומביא איתו חדשנות והתפתחות בכל התחומים. בטרם הזמנתם מנעולן לרכב, וודאו שהוא החליף בעבר מנעול לרכב מהדגם שלכם באותה שיטת ההתקנה הקיימת ברכב. קיימות היום שיטות נעילה חדשות ומתוחכמות – ודאו שהוא מכיר את השיטות והן אינן זרות לו. בנוסף, יש מנעולנים לרכב שאינם מתמצאים בשחזור מפתחות אימובילייזר לרכב. אם זה מה שיש לכם ברכב ודאו היטב שהוא מכיר אותה, ולא, הנזק העלול להיגרם יעלה על התועלת.

תעודות והסמכה – אל תתעסקו עם חובבנים. האמירה הידועה ש"זול עולה ביוקר" נכונה גם פה. אין זה אומר שתצטרכו להיפרד מהון רב על כל פעולה שכזאת, אך זה בהחלט אומר שצריך להקפיד על אדם שיש לו תעודות והוא מוסמך בתחום. בנוסף, ודאו שיש לו אישור ממשטרת ישראל לביצוע העבודה.

לסיכום, אם נזקקתם להחלפת המנעול אצלכם ברכב מכל סיבה שהיא וודאו כי אתם נעזרים במנעולן לרכב מקצועי, אמין, מוסמך ובעל תעודות. יש נושאים שלא כדאי להתפשר בהם, אלא לבחור רק במי שבאמת יודע לתת פתרונות.

לפרטים נוספים או לשירות של מנעולן רכב, התקשרו – 

052-7345222

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים