מנעולן בהרצליה

מחפשים מנעולן בהרצליה פיתוח

שירות מהיר ואמין בטלפון 0527-345-222 (לא בשבת) אבינועם

למה מנעולן  עובד גם באמצע הלילה?

אחד הדברים הכי מעצבנים בעולם זה להגיע הביתה עייפים ומותשים, אחרי שחלמתם כל הדרך על המיטה, ולגלות כי אתם יכולים להמשיך ולחלום עליה כי אתם בלי מפתח וגם אין להם מושג איפה בדיוק שכחתם או השארתם אותו ואם בכלל לקחתם אותו כשיצאתם מהבית.

המצב המעצבן הזה קורה לכולנו לפחות פעם אחת בחיים (ויש כאלה שזה קורה להם כל שבוע…). זה עלול לקרות כשאנחנו ממהרים, לחוצים, מתרגשים, עמוסים, קצת מפוזרים וזה בהחלט יכול לקרות הרבה פעמים אחרי טיסות מחו"ל כשאתם כבר לא זורקים איפה ערבבתם את השופינג מאנגליה יחד עם המפתחות של הארץ, בין הקוסמטיקה מהדיוטי והויסקי מלונדון…

וזה בדיוק מה שקורה לעיתים קרובות בהרצלייה פיתוח כך מעיד מנעולן מהרצלייה שנותן שירות גם לתושבים של הפיתוח.

לא אחת מצא את עצמו המנעולן, שהוא יוצא באמצע החורף בשיא הקור לכיוון של איזה וילה בחזיתה מצא בני זוג מבולבלים, אבודים שחזרו מטיול בארה"ב אצל הבת שלהם ובינתיים גם השאירו לה כנראה את המפתחות למזכרת…

אין ספק שמנעולן בגלגול אחר יכול היה לשמש אחות בחדר לידה כי רק הוא מצליח להוציא מאנשים קריאות שמחה והתפעלות כאילו לא מדובר בהחלפת מנעול אלא בלידה של ילד,נכד, אחיין וכו', כל כך רבה השמחה.

בקיבוץ לא נועלים את הדלתות !

אם למשל תלכו לטייל בקיבוץ גליל ים ליד הרצלייה לא בטוח שתמצאו שם הרבה דלתות נעולות. התחושה שאתה חי במקום שאתה לא פוחד להשאיר פה דלת פתוחה היא הרגשה טובה, רק שלא בטוח שזה מתקיים היום בקיבוצים שנמצאים ליד ישובים כל כך עירוניים כמו הרצלייה ויתכן זה דלתות פתוחות משאירים היום בקיבוצים שהם פחות נגישים וזמינים לזרים.

במחשבה שנייה יתכן כי השארת דלתות פתוחות גם במושבים ובקיבוצים פסה מן העולם שכן, כמעט בכל ישוב כזה היום יש אוכלוסייה של עובדים זרים שיכול להיות מול דלתות פתוחות תקבל רעיונות לא כל כך טובים, אז עדיף דלת סגורה מפריצה לאור יום…

מנעולן של כספת, דלתות ורכב- הכול בחבילה אחת !

כל המנעולנים היום בקיאים לא רק ברזי סוגי המנעולים, הצילינדרים ושאר השכלולים אלא גם בחיבור וניתוק של מערכות אזעקה, סוגי מנעולים בכספות וכן בפריצה לרכבים ושחזור מפתחות.

בכל קורס מקצועי של מנעולנים הם עוברים אילו שיעורים תאורטיים אבל בעיקר מעשיים כי כל הנושא של פריצה והחלפת מנעולים דורש איזה שהוא כישרון ויכולת טכנית.

בעבר שהמנעולים לא היו כל כך משוכללים ומי חלם בכלל על דלתות מחוסמות מפלדה, היו לפעמים בעלי הבתים עצמם מחליפים את המנעול לאחר או שפשוט קוראים לסנדלר שיש לו ידיים טובות שיעשה גם את זה…

לבחור מנעולן מומלץ !

נכון שהכול היום קיים וחשוף ברשת, אבל נוכלים שמחפשים דרכים קלות לעשות כסף לא חסר. אחת הבעיות הגדולות של אנשים שמחפשים מנעולן בחולון זה באמת להגיע לאיש מקצועי ובעיקר אמין, כי בסופו של דבר מדובר בבית שלף, בעסק שלך בכספת שלך ברכב שלך.

קבלת המלצות מפה לאוזן ושליפת מידע על המנעולן אם קיים ברשת יבטיחו לך שרק לך יהיה את המפתח שלך…

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בהרצליה

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

 

השירותים שלנו:

שירותי חירום
פריצת מנעולים
החלפת מנעולים
פריצת רכבים
שחזור מפתחות לרכב
פריצת כספות
התקנת מנעול כספת (ג'ואל)
מכירת והתקנת דלתות