חייגו 052-7345222
מנעולן במודיעין

מנעולן במודיעין

מחפשים מנעולן במודיעין?

שירות מהיר ואמין בטלפון 052-7345222 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים במודיעין

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

תריסים ורשת: זה הזמן לחסום את הפרצה שקוראת לגנב

בישראל של פעם, כך מספרים לנו, דלתות וחלונות בתים היו מושארים פתוחים לרווחה בכל שעות היום והלילה. היו אלו זמנים שבהם היישוב היה מקום קטן בו כולם הכירו את כולם ולא היה צורך באבטחה. מאז שתמה אותה תמימות ישנה וטובה שכולנו מתגעגעים אליה החלו אנשים לתת את דעתם להתקנת דלתות איכות, יציבות ומחוזקות בפלדה ובמנעולים מתוחכמים, שמטרתן נעילת הבית והגנה עליו מפני פורצים וגנבים.

בעולם המודרני הציני והמסוכן תחום הדלתות הלך והשתכלל, מנעולים מיוחדים פותחו והותקנו, קודנים נכנסו לפעולה וכניסות בתים צוידו באינטרקום עם מערכות מצולמות במעגל סגור שהופעלו 24/7, הכל כדי למגן את בתי האנשים ואת רכושם. באופן פרדוקסאלי, בעוד שלאורך השנים הדלתות רק הלכו והתעבו, מוגנו וחוסנו, פתחים אחרים של הבית שעלולים להוות ממש פרצה הקוראת לגנב הוזנחו ונותרו קלים לפתיחה ולחדירה. הכוונה היא כמובן לתריסים ולרשתות המחפים על חלונות הבית, ואשר מהווים עקב אכילס במיגון, ומשום מה דווקא אותם יש נטייה להזניח ולא לטפל באבטחתם.

בימינו, בכל ישוב ויישוב בארץ – בין אם מדובר בקיבוצים קטנים בערבה, במושבים כפריים ופסטורליים בשרון, או בערים גדולות וחדישות כמו מודיעין – חשוב למגן את כל פתחי הבית. בבתים פרטיים, בדירות קרקע, בקומות נמוכות ואף בדירות בקומות הגבוהות הנמצאות מתחת לגג הבניין, משמשים החלונות בעבור פורצים וגנבים רבים כפתחים אולטימטיביים לצורך כניסה אל פנים הבתים (יציאה עם הציוד הגנוב לרוב מתבצעת כבר  מהדלת, אותה קל לפתוח מבפנים). לרוב, בעיקר בחודשים החמים עת הם אינם מוגפים, מהווים חיפויי החלונות, בדמות תריסים ורשתות המשמשות לצורך מניעת כניסת חרקים, אמצעי נוח וקל לחדירה לבתים מבלי שאפילו יהיה צורך לפרוץ לצורך העניין מנעול או צילינדר. שליחת יד זריזה ומיומנת פותחת בקלות את הסגירה הפשוטה שנהוגה בישראל על חלונות, תריסים ורשתות, והגנבים בפנים – חודרים לפרטיות שלנו ומאיימים על רכושנו.

גם תריסים ורשתות בבתי עסק, בגנים, בבתי ספר, ועוד, יש למגן, ולא רק בבתים פרטיים. כמובן שניתן להתקין על החלונות של הבית סורגים, המשמשים לצורך הגנה מפני פריצות, וכן לשם הגנה מפני יציאה או נפילה של ילדים מהחלונות חלילה. ואולם לא כל בעלי הבתים אוהבים את מראה הסורגים על החלונות והמרפסות, ויש שאפילו נרתעים ממנו בטענה שהוא משווה לבית מראה של בית כלא. לצורך מיגון אסתטי יותר ופחות מורגש מומלץ לעשות שימוש במנעולי תריסים ורשת חדישים מסוגים שונים המוצעים בשוק המיגון כיום. מנעולים אלו מספקים מיגון הן מפני פריצות אל תוך הבית והן מפני פתיחה של חלונות או תריסי מרפסת על ידי ילדים קטנים שעלולים להיות בסכנה בשל כך.

אנו ב"אבינועם מנעולים" מבינים כי הגיעה העת למגן גם את פתחי החלונות והמרפסות כדי לספק מענה מלא לאבטחת המבנים. לצורך הדבר אנו מציעים כיום התקנה של מנעולים מיוחדים המיועדים לתריסים ולרשתות, ואשר מבטיחים הגנה גבוהה גם על פתחים אלו של הבית שלכם.

מנעולי תריסים ורשתות

חלונות בבתים משותפים חדישים, כפי שניתן לראות למשל במודיעין, עשויים לרוב מאלומיניום – חומר קל ורך מאוד באופן יחסי. מרבית התריסים בישראל עשויים מפלסטיק, ורק המודרניים שבהם מיוצרים כיום לרוב מאותו אלומיניום, כמו גם מסגרות של רשתות. חלונות, רשתות ותריסים אלו אינם עמידים וחזקים מספיק בכדי למנוע פריצות ופתיחה קלה. בכדי להיות סמוכים ובטוחים שהבית או העסק שלכם ממוגנים גם בכל הקשור לחלונות שלהם, מומלץ להוסיף מיגון בדמות מנעולים שיתלבשו על התריסים או הרשתות שלכם ויחזקו אותם מפני ניסיונות פריצה

לצורך מיגון תריסים או רשתות קיימים מספר סוגי מנעולים: החל ממנעולי פין פשוטים, למשל, והמשך במנעולים מתוחכמים. התקנה יעילה של מנעול שיתאים לתריס או לרשת שלכם תמנע פתיחתו, הן על-ידי זרים והן על-ידי ילדים. מעבר להגנה הפיזית על הנכסים שלכם יש למנעולים שמותקנים על תריסים ורשתות גם יעילות ככוח הרתעה ועיכוב: בהחלט ייתכן שפורץ אשר יודע שהזמן היקר שיבזבז בניסיונות הפתיחה (שיכולים גם לייצר רעש ניכר) עלול להביא ללכידתו, ולכן יתכן שיעדיף מראש לנסות לפרוץ לבית אחר שחלונותיו פתוחים לרווחה או אינם נעולים.

אז כשאתם מחפשים פתרון לאבטחה של בית או עסק באזור מודיעין והמרכז, זכרו שחובה למגן גם את התריסים והרשתות שלו. אנו ב"אבינועם מנעולים" מכירים היטב את כל סוגי המנעולים והמיגון לחלונות ולתריסים, ומובטח לכם שנדע להמליץ לכם, ואף להתקין בביתכם, מנעולי איכות שיתאימו במדויק לחלונות הקיימים במבנה שלכם. את ההתאמה נבצע מתוך התחשבות במטרה שלשמה מיועד פתח החלון, בגובהו, בזוויות פתיחת התריסים, במידת תכיפות השימוש בחלון, בסוג התריס או הרשת, ועוד. והכל מתוך הניסיון הרב שצברנו בתחום ובהתאם לחידושים האחרונים ביותר המוצעים כיום בשוק.

שירות מהיר ואמין בטלפון 052-7345222 (לא בשבת) אבינועם 

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים