חייגו 052-7345222
מנעולן בשוהם

מנעולן בשוהם

חברת אבינועם מנעולים

זמינות גבוהה – הגעה מהירה לבית הלקוח
15 שנות נסיון

שירות מהיר ואמין:

052-7345222

  אבינועם (לא בשבת)


מנעולן מקצועי זה איש מקצוע שתוכלו להזעיק גם באמצע הלילה אם נתקעתם בלי מפתח, אם שכחתם אותו איפשהו, אם חלילה הוא נשבר, איבדתם את הצרור, שכחתם מפתח של הרכב בסוויץ' וכן גם במקרים שצריך לפתוח את הכספת שנתקעה לכם.

מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו מזמינים מנעולן בשוהם

לא משנה אם מדובר במנעולן בשוהם או בכל מקום אחר, הרי שאנחנו צריכים להסתכל על אלמנטים שונים אשר יכולים להשפיע בנושא.

בין היתר מדובר על אלמנטים כגון:

מקצועיות – עלינו לבחון האם למנעולן יש את היכולות המקצועיות להתמודד עם המצב בו אנחנו שרויים. כך למשל, האם למנעולן יש את הכלים המתאימים בשביל לעזור לנו לפתוח דלתות בבית אשר אינן נפתחות, להתמודד עם צילינדרים ומנעולים שאינם נפתחים, האם יש לו כלים טכניים בשביל להתמודד עם דלתות כספת שאינן נפתחות וכמובן עם מצבים אחרים נוספים.

אמינות – עלינו לבחון באדיקות עד כמה המנעולן שלנו אמין, לשם כך נידרש לקרוא המלצות וחוות דעת של לקוחות אחרים, כמו כן נצטרך לשבת עם המנעולן ולשוחח איתו בשביל לתהות עד כמה הוא אמין וכמה הוא מתאים למה שאנחנו מחפשים.

זמינות – הפרט החשוב ביותר אולי בהזמנת מנעולן בשוהם היא הזמינות שלו. פרט זה הינו חשוב מאחר ולהבדיל מבעלי מקצוע אחרים, הרי שאנחנו צריכים שהמנעולן יגיע בהקדם אלינו ויהיה זמין לנו בו במקום ולא ייתן לנו לחכות. זה נכון כשמדובר על מקרים של פריצת דלתות לבית או לרכב, במקרה שהמנעול או הצילינדר לא מתפקדים וזה נכון גם במקרים שלכאורה נראים פחות חשובים, כמו פריצת כספת.

מיקום – נקודה זו מתייחסת גם לשאלת הזמינות. אם אנחנו מדברים על זמינות המנעולן, עלינו לוודא שאנחנו מזמינים מנעולן בחולון שגר ביישוב שלנו ולא ביישוב מרוחק. לכן אם אנחנו גרים בשוהם לדוגמא, אז אנחנו נזמין מנעולן משוהם ולא מיישוב אחר, מה שיגבה ממנו זמן הגעה ארוך.

עלויות – גם שאלה מתייחסת בעקיפין לשאלת המיקום. מנעולן שמגיע מהיישוב שלנו יגבה פחות מאשר מנעולן שמגיע מיישוב אחר, מאחר והוצאות הנסיעה שלו שונות. על כן נעדיף להזמין מנעולן מקצועי שידע לעשות את העבודה שלו כבר בהזמנה הראשונה שלנו אותו וכן נעדיף להזמין מנעולן מהיישוב שלנו, כך העלויות שלו יהיו נמוכות מאוד ביחס למנעולנים אחרים.

פריצת כספות בשוהם

בדרך כלל בבתים בהם מותקנת כספת יש אמצעי הגנה נוספים החל בדלת מחוסמת וכלה במערכות אזעקה ומצלמות אבטחה. אבל כל טכנולוגיות המיגון הכי מתקדמות לא יעזרו אם בעל הכספת שכח עם קוד הפתיחה, או שבגלל תקלה  כלשהיא לא ניתן לפתוח או לנעול את דלת הכספת. כיוון שחלק מבעלי הכספות הביתיות לא נוהגים למסור את פרטי הקוד לאנשים נוספים, כל תקלה מסוג זה מחייבת הזמנת מנעולן מיומן ומנוסה בתחום.

לסיכום

החיפוש אחר מנעולן יכול להיות מאוד לא פשוט לפעמים. אם אנחנו נמצאים מחוץ לבית ולא יכולים להיכנס, בתוך הבית ולא יכולים לצאת, אם אנחנו לא יכולים לפתוח את דלת הרכב או את דלת הכספת, אז אנחנו צריכים לבצע חיפוש באופן מעמיק ומהיר אחר מנעולן שידע לפתור את הבעיה.

החיפוש אחר מנעולן בשוהם או בכל מקום אחר, דורש מאיתנו התייחסות למספר אלמנטים. לפני שנתייחס לאלמנטים אלו, חשוב לציין שאנחנו יכולים למצוא מנעולנים רבים באזורים שונים ברחבי הארץ באמצעות האינטרנט. הרשת מאפשרת לנו למצוא לא רק מנעולנים אלא גם לקרוא המלצות וחוות דעת עליהם. כך נוכל למצוא מנעולנים אמינים ומקצועיים שיוכלו לעזור לנו בצורות שונות ואנחנו נרגיש מספיק בטוחים להזמין אותם לעבוד אצלנו.

מנעולן בשוהם

 

מוזמנים לחייג אלינו בכל עת 

052-7345222

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים