חייגו 052-7345222
מנעולן באשקלון

מנעולן באשקלון

התקשרו להזמנת מנעולן 052-7345222

בחירת מנעולן באשקלון – איך בוחרים מנעולן?

נתקעתם מחוץ לרכב הנעול ללא מפתח ואתם מחפשים פורץ דלתות באשקלון או בחדרה? המפתח נשבר בדלת? ואולי ננעלתם מחוץ לדירה? בכל אחד מהמקרים הללו, כדאי להזמין מנעולן מוסמך. מנעולן הוא בעל מקצוע שתחום התמחותו הוא בפריצת מנעולים, החלפת מנעולים ומנגנונים, תיקון צילינדרים ועוד. אבל איך בוחרים מנעולן? ואיך מוודאים שהמנעולן הנבחר הוא מקצועי ומורשה? על כך במאמר שלפניכם.

מציאת מקצוען מבעוד מועד

מרביתנו לא מחזיקים בכיס המכנסיים או ברשימת אנשי הקשר טלפון של מנעולן. למעשה, אנו מזמינים מנעולנים פעמים רבות בעתות חירום – לאחר פריצה בבית, כאשר אנו נתקעים מחוץ לבית או לרכב נעול ללא מפתחות וכן הלאה. בעת מעבר דירה, כאשר הבית שאליו נכנסים אינו חדש, מומלץ להזמין מנעולן שיחליף את מנעולי הדירה, למניעת כניסה של בעלי מפתח ישן. מאחר ופרט למצבים מיוחדים שכאלו, אין צורך במנעולן כדבר שבשגרה, החיפוש אחר מנעולן בחולון נעשה בדרך כלל בתנאים של מתח, לחץ וחוסר אונים. ההמלצה הראשונה, אם כך, היא להיערך מבעוד מועד. כלומר, לערוך תחקיר קטן ולהחזיק טלפון של מנעולן טוב לכל מקרה שלא יבוא. גרים באשקלון? חפשו מבעוד מועד מנעולן באשקלון, בעל המלצות ונסיון, שיוכל להגיע אליכם במהירות בשעת הצורך. שמרו את מספר הטלפון שלו במכשיר הנייד וכן במקום בולט נוסף, כדוגמת פתק על המקרר או ביומן.

המלצות על מנעולן מקצועי באזורכם

כמו בתחומים מקצועיים רבים, אם אתם מעוניינים ללכת על בטוח – חפשו המלצות. מנעולן טוב ובעל נסיון יהיה בודאי מוכר בסביבת מגוריכם. בעת הצורך, ומוטב כאמור מבעוד מועד, שאלו מכרים, בני משפחה וחברים. שירות טוב, אמינות והגינות הם דברים חשובים, ושם טוב נרכש ביושר ועובר מפה לאוזן.

הכשרה ונסיון

פורץ מנעולים הוא מקצוע לכל דבר, הדורש הכשרה וקבלת תעודה מקצועית. מנעולן גם הוא בעל מקצוע בתחום המנעולים, שהכשרתו רחבה ומקיפה יותר, והוא מוסמך לבצע עבודות רבות יותר. מנעולנים מחוייבים בקבלת אישור רשמי של משטרת ישראל, המתיר להם לעבוד במקצוע. לפני הזמנת מנעולן, מומלץ לוודא שאיש המקצוע שבחרתם הינו בעל הכשרה מתאימה ונסיון בסוג העבודה המבוקש. במקרה של חשש או ספק, כדאי לבקש תעודה המעידה על הכשרה ואת אישור העיסוק ממשטרת ישראל.

זמן תגובה וזמן הגעה  

כמעט בכל תחום בחיינו אנו מעוניינים לקבל שירות מהיר ויעיל. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר במקרה שבו צריך להסתייע בשירותיו של מנעולן. מנעולנים נקראים לא פעם למשימה בשעות הערב והלילה, ובמצבים בלתי שגרתיים – צרור מפתחות שאבד או נפל ונעלם, דלת שנטרקה וננעלה וכדומה. בעת השיחה עם המנעולן, ודאו שבאפשרותו להגיב במהירות לקריאתכם, ובדקו מתי יוכל להגיע. מומלץ להסתייע בחברת מנעולנים שמעניקה שירותים בפריסה גאוגרפית מתאימה ונוחה לכם. כך למשל, אם אתם גרים באשקלון ועובדים בתל אביב, כדאי להיעזר במנעולנים שמרחב עבודתם מקיף את שתי הערים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים משירות טוב ואמין גם בשעות העבודה (במקרה שאבדתם את מפתחות הרכב, למשל) וגם בשעות הפנאי.

  • חברת אבינועם מספקת שירותי מנעולן לכל אזור המרכז
  • חברת אבינועם מספקת  שירותי חירום 24 שעות ביממה (לא בשבת)
מחיר השירות

מחירי השירות של מנעולנים משתנים בהתאם למידת המורכבות של העבודה, הזמן הנדרש ושקלול של פרמטרים נוספים כדוגמת נסיון, ותק, מרחק הגעה ומיקום האירוע. כך למשל, פריצת כספת או דלת בעלת מנעול מיוחד, הן עבודות ארוכות ומורכבות מאשר פריצת דלת רגילה. קחו בחשבון כי ישנם מנעולנים הגובים תשלום עבור הגעתם גם אם בזמן שחלף עד שהגיעו הצלחתם באמצעים כלשהם לפתוח את הדלת הנעולה ומומלץ לשאול על כך מראש, כאשר מזמינים את המנעולן.

שירות מהיר ואמין 0527-345-222 אבינועם מנעולים
חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים