חייגו 052-7345222
התקנת מנעול כספת – ג'ואל

התקנת מנעול כספת – ג'ואל

יש אנשים שעדיין מחזיקים בבית שלהם דברי ערך, ודבר ערך לא חייב להתבטא רק בצרור שטרות, או תכשיטים זה יכול להיות גם ציור יקר, עבודת אומנות וגם פריטים שיש להם ערך סנטימנטלי לבעלי הבית.

כל אדם רוצה לשמור על הדירה שלו מפני פריצות וגניבות ולכן כל אדם מתעניין איזה דלת כדאי לו להתקין בבית ואיזה מנעולי צילינדר יש שאינן ניתנים לפריצה.

האמת היא שאין דבר כזה מנעול שאינו ניתן לפריצה. לכל חברה של דלתות פלדה מחוסמות יש את מנעולי הצילינדר שלה. יש צילינדרים עם בקרת שכפול ויש צילינדרים עם הגנה מועטה או רבה, הכול תלוי בסוג הצילינדר.

פורץ מנעולים טוב שיודע שהוא כבר נתקל בדלתות מחוסמות פרוצות עם הצילינדרים הכי מורכבים שהבטיחו הגנה מושלמת וכשלו בזה, ימליץ לכם להתקין בנוסף למנעול הצילינדר בדלת הפלדה שלכם גם מנעול של כספת ג'ואל.

 

מנעול כספת ג'ואל – כישלון מוחלט לכל פורץ !

מנעול כספת ג'ואל הוא מנעול שמיועד לכספת אבל עבר הסבה כדי להתאים גם לדלתות כניסה מפלדה מכל מיני סוגים. במנעול כספת ג'ואל יש 3 בריחים עבים (פי שלושה יותר עבים מהמנעול התחתון של כל דלת פלדה) ובעת נעילת המנעול נכנסים בריחים למשקוף, ובצורה המבנית שהוא נעשה, יש נעילה הרמטית וחזקה, מהחזקות הקיימות היום לדלת פלדה.

מנעול כספת ג'ואל מותקן בנוסף למנעול התחתון הקיים בכל דלת פלדה ומשמש עוד הגנה נוספת ממקום אחר העמידה בפני פורצים. כאשר פורץ ינסה לפרוץ דלת כזו, הוא לא יוכל לשחרר את הבריחים ולפתוח את הדלת (כי מנעול כספת ג'ואל הרי הכניס אותם למשקוף) וכך הפריצה תיכשל והגנב היקר ילך הביתה בלי השלל שלכם.

 

איך מתקינים מנעול כספת ג'ואל ?

התקנת מנעול כספת ג'ואל על דלת פלדה דורשת מקצועיות וכן שימוש בציוד מיוחד שיש למנעולן מורשה ומוסמך על ידי משטרת ישראל.

גנבים אינם יכולים לקדוח לתוך המנעול הזה משום שהוא קשיח לחלוטין ולמפתחות שלו יש חריצים ארוכים במיוחד, מה שמראה עד לאיזה עומק הם חודרים, עומק ששום פורץ לא יכול לקדוח אותו בפלדה מחוסמת.

בנוסף, לכל גנב גדול או קטן אין אפשרות להגיע בכלל למנגנון מנעול הכספת ומשום כך הוא נחשב היום למנעול בטוח מאוד המשמש חברות ומוסדות מכורים שרוצים לאבטח בצורה מושלמת את דלתות הכניסה שלהם ובכלל.

 

ג'ואל- מנעול עליון בנוסף לתחתון !

כדי להבטיח את הבית מפני פורצים, הבזיק במוחו של איזה מנעולן הרעיון "להשאיל" מנעול כספת מאסיבי לעזרת דלת הבית, וזה עובד. מנעול כספת ג'ואל אינו ניתן לפריצה בשום פרמטר ועומד בפני כל גנב מקצוען בחסינות ובחוזק שלו.

המנעול מורכב בדרך כלל על החלק העליון של הדלת ואינו קשור למנגנון הנעילה העצמאי של דלת הפלדה ומותקן בנוסף לה.

מקורו של מנעול כספת ג'ואל הוא מאיטליה וכדי להרכיב אותו יש צורך בהזמנת מנעולן בחולון מקצועי. מדובר במיומנות מאוד ספציפית שלא כל מנעולן בקיא בה. כדאי מאוד לפנות למנעולן שאתם מכירים וסומכים עליו כדי להזמין אותו להתקין לכם את המנעול  הכי בטוח שיש- מנעול כספת ג'ואל.

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים