חייגו 052-7345222
פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב

פריצת מנעולים מקצועית

תחום פריצת המנעולים נחשב כיום לאחד מהתחומים הכי נחוצים ומבוקשים בישראל בשגרת היום היום – עם ישראל לחוץ, ממהר, רץ ושוכח את המפתחות בפנים – עוד לא נולד הישראלי שלא שכח את המפתח בפנים או איבד מפתח או שלא נשבר או נתקע לו המפתח במנעול.

היום כדי לבצע לעסוק בתחום פריצת המנעולים, חייבים לעבור קורס מקצועי מלא בו לומדים על כל סוגי המנעולים הקיימים האפשריים: יש דגמים פשוטים ויש צילינדרים, ויש מפתחות ביומטריים, ויש דלתות שמחוברות למערכות אזעקה ועוד.

התחום המורכב מחייב את איש המקצוע להכיר את כל סוגי המנעולים, הצילינדרים, התקנות של מערכות נעילה ואזעקה, מנעולים של דלתות מילוט ודלתות אש, מנעולים ודלתות של מכוניות, מערכות אזעקה של רכב, שלטים וקידודים – כי כל מה שננעל צריך גם  לדעת לפתוח בעת הצורך.

ככל שהשכלולים בתחום ובעולמנו בכלל מתפתחים מתקדמים, כך גם "תיקון התקלות" כבר לא יכולים להיות בשיטת "עשה זאת בעצמך" ע"י אחד מבני המשפחה בבית, ובעיקר לא במנעולים החדישים שחלקם ממש מתוחכמים ודורשים לא רק הבנה וידע בסיסיים אלא גם ציוד ייעודי מותאם. איש המקצוע חייב להיות חוש טכני מפותח כדי לדעת לאתר את התקלה, לזהות מה המקור שלה ולתת את השירות הכי מהיר והכי יעיל שאפשר.

אנו מעניקים שירותי פריצת מנעולים מקצועית ומותאמת לכל סוגי המנעולים – דלתות כניסה,פריצת כספות, פריצת רכבים ועוד. אנו מבטיחים מענה וטיפול אדיב, מקצועי ומיומן על ידי צוות מוסמך ובעל ניסיון וידע רב בתחום.

לפרטים נוספים ולכל שאלה ופנייה –
זמינים עבורכם בכל עת, חייגו 

052-7345222

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים