חייגו 052-7345222
שירותי חירום

שירותי חירום

אין כמעט אדם שלא עבר את הטראומה הזאת. אתה עומד מול דלת טרוקה, אתה בטוח שהכנסת את המפתח לכיס, אתה בטוח ששמת לה את המפתח בתיק, אתה בטוח שלקחת אותו מהבר, בטוח שלא שכחת אותו במונית- הכול יכול להיות נכון אבל איפה הוא ?

בלעדיו אתה תישאר עם הדלת הזו אטומה לנצח. אתה תסתכל עליה, אתה גם יכול לדבר אליה, שום דבר לא יצא לך מזה, הדבר היחיד שיכול להציל אותך זה כמובן מנעולן בחולון שנותן שירותי חירום 24/7 ושנמצא איכשהו באזור הגיאוגרפי הכי קרוב אליך, אחרת אתה הולך לשלם על זה הרבה מאוד כסף.

היום עם הפלפון זה הופך את זה לפחות טראומטי (לא ברמת העלות), את זה וגם רכב שנתקע אי שם, אין ספק שהמכשיר הקטן והחכם עוזר לנו היום להזעיק את כל מי שאנחנו זקוקים לו כשאנחנו תקועים או במצוקה.

איך לבחור מנעולן שנותן שירותי חירום ?

  • לכו על מישהו שאתם מכירים, שגם נתן לכם שירות או לחברים שלכם.
  • בקשו המלצה, יש הרבה מנעולנים שנותנים שירותי חירום, אבל לא כולם טובים.
  • יש הרבה מנעולים באופן כללי שהם לא טובים, אל תזמינו את הראשון שעונה לכם.
  • קחו את הזמן שיש לכם כדי לעשות השוואת מחירים, לבדוק עם חברים ועוד.
  • בדקו וערכו השוואה עם המחיר שמוצע לכם. באינטרנט יש את כל המידע.
  • בחרו מישהו שנמצא קרוב אליכם כדי שלא תשלמו על עוד זמן עבודה.

הדבר הכי חשוב עוד לפני המחיר, הוא האמינות של המנעולן. תבדקו מי זה המנעולן הזה ? אם יש לו אתר, תתרשמו מהאתר שלו, תקראו עליו, תקראו המלצות, כל אלה יעזרו לכם מאוד להחליט איזה מנעולן להזמין.

נושא המחיר הוא דווקא נושא די קל, יש היום טווח מחירים של שירותי מנעולנות ברשת, ואם אתם מתקשים להבין אם המחיר שהוצא לכם הוא יקר או סביר, אתם יכולים להיכנס לאתרי השוואות מחירים ולהחליט.

אם מדובר בדלת שהמנעול שלה התקלקל ויש להחליף אותו, דעו לכם שמנעול צילינדר טוב עולה כמה מאות שקלים. לכן אם המנעולן יציע לכם מנעול זול, אל תקנו את ההצעה, כי מנעול זול כמו כל דבר זול, הולך לעלות לכם ביוקר. ראשית מנעול צילינדר קל מאוד לפרוץ ושנית מנעול צילינדר זול גם בוודאי לא מהווה מיגון טוב לבית שלכם.

אל תתביישו לשאול את המנעולן על המנעול ולבקש ממנו שיסביר לכם עליו, אומנם אתם לא מנעולנים אבל אתם הלקוחות המשלמים ומגיע לכם הסבר ומידע.

אז כמה תעלה לכם פריצה ב-4 לפנות בוקר ?

מחירון שירותי פריצה עפ"י זאפ דפי זהב מתייחס לכמה קטגוריות בקביעת מחיר המנעולן: סוג העבודה (האם רק פריצה או גם החלפת מנעול) זמן: האם אחרי השעה 18:00 או אחרי 23:00, סוג הדלת:האם מעץ או מפלדה ?

זמן העבודה ומה שנדרש מהמנעולן הם שקובעים את עלות העבודה. ככל שהיא יותר מורכבת (ושאתם לא יכולים לעשות אותה לבד…) ככה היא תעלה יותר. ככל שאתם מזמינים מנעולן בחולון בשעה מאוחרת, כך העלות יכולה להיות כפולה ומכופלת.

מהמחירון של זאפ עולה כי פריצה מנעול צילינדר נעה בין 180- 400 ₪, החלפת מנעול מתחילה מ-150 ₪ להחלפת מנעול בדלת עץ ועד ל-1,400 ₪ להחלפת מנעול בדלת מחוסמת מיוחדת.

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים