חייגו 052-7345222
מנעולן במשמר השבעה

מנעולן במשמר השבעה

משמר השבעה, הינו מושב הנמצא בסמוך לעיר לוד ושייך למועצת בית דגן. גם באזור זה, ישנם אנשים  מהמגזר הפרטי וכן, בעלי עסקים, אשר זקוקים לשירותיו של מנעולן במשמר השבעה, כאשר ישנה תקלה במנעול הדלת, כאשר אבדו להם המפתחות, כשנתקעו עם הרכב כאשר המפתחות בפנים והרכב ננעל באופן אוטומטי ועוד מקרים נוספים ומוכרים שקורים מדי פעם לכולנו. מנעולן יוודא, את סוג המנעול הקיים בדלת ויחליף למנעול זהה. גם ייעוץ לגבי התקנת מנעולים בטיחותיים יותר, כך שימנעו פריצות, הינו התחום של המנעולנים, כך שמי שיהיה מעוניין למצוא מנעולים חדישים יותר ולהתקינם, יוכל להגיע לחנות של המנעולן, אשר שם, יקבל ייעוץ מקיף על פי הדלת, החלונות הנמצאים בביתו או בבית העסק, איזה סוג של מנעולים חדישים יוכל להתקין.

החלפת מנעול היא פעולה מורכבת

מי שחושב שהחלפת מנעול היא פעולה פשוטה, כמו לשל החלפת נורה, אז טעות בידו. מדובר על ידע שנלמד בקורסים שמכשירים מנעולנים ויש לדעת היטב לפרק את המנעול הישן ולחבר את החש, כאשר לא פוסחים על חלק ועל ברגים שיש להתקין, בין המנעול לדלת. כדאי לא לחסוך בהזמנת מנעולן ולוודא, כי הדלת תהיה תקנית ולא תהיינה בעיות בפתיחה או בסגירה שלה באמצעות המפתח לאחר שהורכב בה מנעול חדש.

ישנן סיבות שונות להחלפת צילינדר בדלת. ראשית , מי שאבד לו המפתח לביתו או לבית העסק, לא יהיה מעוניין כי יגיע הפורץ עם המפתח המקורי וייכנס בקלות. סיבה שכיחה נוספת, היא כאשר עוברים לדירה שכורה או קנויה, כאשר למתווכים ואנשים רבים היו המפתחות לנכס. הדבר הנכון ביתר לעשות, יהיה להחליף מנעול, באמצעות מנעולן מוסמך.

למצוא מנעולן אמין ומוסמך במשמר השבעה

אזור הבחירה של מנעולן הינו חשוב, אם אתם גרים באזור מסוים ונתקעתם מחוץ לבית, או לעסק ואפילו מחוץ לרכב בשעות היום או הלילה. יש להזמין מנעולן מוסמך מהאזור, כך שיגיע תוך זמן קצר, יראה לכם תעודת מנעולן וכן הוא יבקש מכם תעודת זהות, כך שהוא יוודא כי אתם בעלי הנכס. כל הפרטים הללו חשובים, היות וראשית, לא כל אחד יכול לקבל תעודת מנעולן כי הוא חייב שתהיה לו תעודת יושר מהמשטרה וכן, הוא יקבל תעודה, רק לאחר שעבר קורס של מנעולנים, מה שיבטיח לכם מנעולן מוסמך. יש לברר לגבי הוותק של המנעולן ואם הוא מתמחה בכל הפריצות וההתקנות של מנעולים בתים, רכבים, כספות ועוד.

מנעולנים, עוברים השתלמויות כל העת, היות ובכל תקופה מסוימת, נכנסים מנעולים חדשים ומתוחכמים יותר  לשוק ומנעולן שיכבד את עצמו, יהיה בקיא בכל סוגי ההתקנות, גם של המנעולים החדישים והמשוכללים ביותר.

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים