חייגו 052-7345222
מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה

מחפשים אחר מנעולן ברעננה?

"אבינועם מנעולים" – שירותי פריצת ותיקון מנעולים באישור משטרת ישראל זמינים עבורכם !

שירות מהיר ואמין: 0527345222  אבינועם (לא בשבת)

 

רעננה היא עיר עם המון אנגלוסכסים, חלקם הגדול מאנגליה ואנגלים כמו אנגלים, מאוד מקפידים לדבר על מזג האוויר וגם – לשכוח את המפתחות שלהם. מנעולן ברעננה יגיד לך שסוג הפריצות שהוא לרוב עושה, זה בעיקר בגלל כל מיני ילדים שיוצאים החוצה ושוכחים את המפתחות שלהם בתוך הבית, ואז צריך לעזור להם להיכנס חזרה פנימה.

דבר נוסף שאופייני לרעננה זה שמשום שחלק מהתושבים בה הם אנגלים ויש גם הרבה דרום אפריקאים, יש להם משפחות בחו"ל והרבה פעמים הם נוסעים לבקר אותם ומשאירים את הבית לבד, ואז הם מחברים את הבית שלהם למוקד של טלוויזיה במעגל סגור כדי שיוכלו לפקח על מה שקורה בבית, וגם להיענות חלילה לקריאת חירום של אזעקה בזמן ניסיון פריצה.

ברעננה בין אם מדובר בשכונות נספחות שמרובות בתי קרקע ופרטיים, ובין אם מדובר בבניינים גבוהים ורבי קומות, ישנו צורך מתמיד במנעולן נגיש ומקצועי לכל מקרה של צורך בהחלפת מנעול, ניסון פריצה, או כניסה לבית במקרה של נעילה לא מכוונת. הדלתות היום עמידות, חזקות, עבות יותר ועם מנעולים מובנים בדלת עם נעילה עליונה או תחתונה או אפילו גם וגם. דלת רחבה יותר או ידית מסתובבת עם נעילה כפולה. באותה מידה יש גם תחום מנעולנים רחב שגם הוא גדל בהתאם לדרישה כי עם כמות כזו יש צורך די גדול לאנשים שמבינים בתחום.

אז אל תהססו – תבדקו, תשאלו, תבררו ותמצאו את מי שיודע באמת ושמבין כמו שצריך. ושתוכלו לסמוך עליו שתמיד יהיה שם מבחינת הצורך, ההתנהגות, האנושיות והמיקום. הבטיחותם שלכם ושל רכושכם היא במקום הראשון.

מנעולן ברעננה

לפרטים נוספים ולכל שאלה ופנייה באזור רעננה –
זמינים עבורכם בכל עת, חייגו 0527345222 

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים