חייגו 052-7345222
מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

מחפשים מנעולן בפתח תקווה?

שירות מהיר ואמין בטלפון 0527345222 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בפתח תקווה

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

 

להזמין או לא להזמין? מקרי מפתח ואפשרויות הפעולה שלכם בנוגע להזמנת מנעולן

כולנו מסתובבים עם צרור מפתחות כזה או אחר – עמוס או דליל, פרטי, עסקי או משולב. לו היינו מעמידים אחת ליד השנייה את כל הדלתות שמפתחות הצרור שלכם אמורים לפתוח, סביר שהיינו מוצאים ליקויים, בלאי או צורך בהחלפה ובתיקון – בכמה מהדלתות הללו לפחות. מנעולי דלתות ומנעולים אחרים הם בדרך כלל בעלי תוחלת חיים ארוכה, ובכל זאת, מדי כמה זמן עולה צורך או הכרח להחליף מנעול, לשכפל מפתח, לשדרג מנגנון נעילה וכן הלאה. מנעולן בחולון הוא בעל מקצוע שהתמחה במנעולים מסוגים שונים – מנעולים מכניים ודיגיטליים, מנעולי דלתות וכספות, מנעולי רכב, שכפול מפתחות ותחומים נוספים. במאמר שלפניכם נעסוק בכמה ליקויים ומקרים שכיחים שקשורים בתקלות במנעולים ונמליץ מתי כדאי לתקן בעצמכם ומתי מוטב להזמין מנעולן מקצועי.

הבית נפרץ – להזמין מנעולן?

חזרתם הביתה וגיליתם שהכל הפוך? או שמא נתקלתם בקושי לפתוח את דלת הדירה, ובפנים גיליתם שמישהו ערך אצלכם "ביקור" בזמן שלא הייתם? במקרה שאירעה בביתכם פריצה, מומלץ להזמין מנעולן. גם אם הדלת נפתחת ונסגרת כרגיל – עדיין יתכן שהפורץ הפלילי מחזיק בידיו עותק של מפתחות הבית, במיוחד אם הפריצה שבוצעה היתה "פריצה שקטה". בפריצה שקטה, הכוונה היא לפריצה שאירעה בעת ששהיתם בדירה ולא הרגשתם (למשל בלילה), או בפריצה שהסימנים בעקבותיה מעידים שהפורץ נכנס באמצעות מפתח בדלת הכניסה הראשית. מנעולן יוכל במקרה כזה להחליף את מנעול הדלת, וכן להמליץ על אמצעי בטיחות והגנה נוספים כדוגמת התקנת מנעול עליון. אפשרות נוספת היא לשדרג את מערכות הנעילה של הבית ולהוסיף כספת לשמירת חפצים, כסף ומסמכים יקרי ערך.

שורה תחתונה – כן! כשהבית נפרץ מומלץ להזמין מנעולן.

המנעול אינו עובד כשורה – להזמין מנעולן?

זה יכול לקרות פתאום, יום אחד, או להידרדר לאט לאט – המפתח נכנס בקושי לחור המנעול, המנעול מתקשה להסתובב או אינו מסתובב כלל, המפתח מסתובב אבל לא פותח, יש צורך ללחוץ על הידית או להפך – להרים את ידית הדלת על מנת לפתוח או לנעול. בכל אחד מהמקרים האלה ובמקרים דומים יש ככל הנראה בעייה במנגנון הנעילה של הדלת. כאשר נדמה שהמפתח מתקשה להסתובב ניתן לנסות לשמן את המנגנון בשמן ייעודי. שימו לב שעליכם לקנות שמן מתאים במיכל תרסיס, בחנות לחומרי עבודה. אל תשתמשו בשמנים שלא נועדו לכך, ובכל מקרה של ספק – הימנעו משימון הדלת והצירים, על מנת שלא לגרום לנזק. שימוש בשמן סמיך מדי או לא מתאים עשוי לגרום להצטברות לכלוך ולאפקט הפוך מהרצוי. בשאר המקרים שתוארו מומלץ להזמין שירותי מנעולן מקצועי. איש מקצוע לבחון האם ניתן לתקן את המנעול הקיים, או שיש צורך בהחלפת המנעול הקיים בשל שחיקה או בלאי. במקרה כזה, יוכל המנעולן לייעץ לגבי מנגנון נעילה מתאים ולהתקין במקום מנעול חדש.

שורה תחתונה – כן, להזמין ברוב המקרים. ניתן לנסות לתקן תקלה פשוטה בעצמכם, אך לא מומלץ לפתוח את המנגנון או לבצע פעולות נוספות בלא ידע מספיק ובאמצעים בלתי מתאימים מחשש לנזק ופגיעה במנעול.

צריכים להחליף או להתקין מנעול – לבד או עם מנעולן?

כאשר מדובר בהחלפת מנעול בדלת הכניסה הראשית של הבית או העסק – אנו ממליצים להיעזר בשירותי מנעולן, מכל הסיבות שכבר תיארנו לעיל. כאשר מדובר בהחלפה או התקנת מנעול בדלת פנימית של הבית – ניתן לבצע את העבודה בעצמכם, תוך שימוש בכלים מתאימים ולאחר שוידאתם ידע בסיסי וקניתם מנעול איכותי וטוב. החלפת צילינדר כוללת שחרור ברגים, הוצאת המנגנון, הכנסת המנגנון החדש וחיזוק הברגים חזרה. לאחר השלמת המלאכה יש לוודא שהדלת נפתחת ונסגרת היטב, הלשונית תקינה והמפתח מסתובב בקלות.

שורה תחתונה – כן ולא. לדלת כניסה ראשית הזמינו מנעולן בחולון ותהנו מעבודה מקצועית ונעילה חלקה ובטוחה. לדלת פנימית – ניתן לבצע את העבודה בעצמכם בשילוב של ידע מתאים, כלים, מנעול נכון וצפייה בסרטון הדרכה אינטרנטי. אם אינכם מצויידים בכלים המתאימים, בידע בסיסי או במנעול מתאים – עדיף להזמין מנעולן.

אצלנו באבינועם מנעולים תוכלו ליהנות משירות אמין ומקצועי מידי צוות מנעולנים מוסמכים. אנו מספקים את כל שירותי המנעולנות השונים: החלפה והתקנה של צילינדרים ודלתות, פריצת דלתות רכב ובית, שכפול מפתחות, שחזור מפתחות של הרכב, תחזוקת דלתות ומנעולים, פריצת כספות, התקנת כספות, מנעולים דיגיטליים ועוד. אם אתם זקוקים למנעולן בפתח תקווה והסביבה, או בכל אחת מערי המרכז והשרון – התקשרו אלינו, ונשמח להגיע בהקדם! שירות 24 שעות ביממה (לא בשבת).

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים