חייגו 052-7345222
<center>מנעולן באור יהודה</center>

מנעולן באור יהודה

זקוקים למנעולן באור יהודה בזמינות מיידית?

"אבינועם מנעולים" – שירותי פריצת ותיקון מנעולים באישור משטרת ישראל זמינים עבורכם !

שירות מהיר ואמין:

052-7345222

  אבינועם (לא בשבת)

החיפוש אחר שירותי מנעולן באור יהודה הוא חיפוש נדרש ונפוץ, הן לצרכי חירום: פריצות רכבים ודלתות שנתקעו בשל תקלה או אובדן מפתח, והן לצורך תכנון ושיפור האבטחה בבית.

רבים מן התושבים שייכו את השירותים הניתנים על ידי מנעולן לענף הפריצות ושירותי החירום, והופתעו לגלות כי חברת אבינועם מנעולים מספקת מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים ושירותים נוספים.

אבינועם מנעולים- חברה מקצועית לשירותי אבטחה ופתרונות חכמים, יעילים בהתאמה אישית. הזמנת מנעולן באור יהודה ובסביבה למגוון צרכים, פתרונות נעילה, שליטה ובקרה בהתאמה אישית לכל בית, ולכל לקוח על פי צרכיו

בין שירותינו:

פריצת רכבים

מנעולן מקומי, הפועל באור יהודה ובאזור בלבד, ונגיש לקריאות חירום, למקרים בהם המפתח נתקע ברכב שננעל והבעלים עומד מחוצה לו חסר אונים, למקרים בהם המפתח היחיד הלך לאיבוד, או צנח לפיר הביוב ולא ניתן לחלצו, למקרים בהם הילד נתקע בתוך הרכב עם המפתח ביד וצעיר מכדי להבין את הוראות ההורה המבקש לפתוח את הרכב, למפתחות שנשחקו והתעקמו במנעול הדלת או מחוצה לו ולצרכים רבים נוספים.

בפניה לאבינועם מנעולים תבטיחו הגעה מהירה, פריצה מהירה באופן מקצועי ונקי וללא פגיעה ברכב, שירות אדיב ונעים ומחיר הוגן.

במקרים בהם לא קיים מפתח נוסף, חברת אבינועם מנעולים תספק את כל הפתרונות המשלימים בהתאמה לצרכי הלקוח: שכפול וקידוד של מנגנוני נעילה אלקטרוניים, החלפת מערכת נעילה, נטרול אזעקת רכב, התקנת פתרונות מיגון ונעילת רכב בהתאם לדרישת חברת הביטוח ופתרונות נוספים.

פריצת דלתות לבית, לדירה או למשרד

מנעולן מקומי ונגיש, המכוון להגעה מהירה בפרקי זמן קצרים, מלווה בכל הציוד והאבזור הנדרש לפריצה חלקה ונקיה לבית שלכם, לעסק או לכל נכס המצוי בבעלותכם, כאשר המפתח מצוי במקום לא ידוע, או בשל שחיקת המנעול ותקלות המונעות את פתיחת הדלת.

פריצת דלתות פלדה מבית כלל היצרנים, תוך היכרות עם מנגוני הנעילה ואפשרויות השליטה בהם, תוך שמירה על הדלת נקיה מנזקים חיצוניים או אחרים.

תכנון ויישום פתרונות אבטחה

הזמנת אינה בהכרח מיושמת בחירום, ושירותי הפריצה הם רק חלק מן השירותים הניתנים בחברתנו. בכניסה לבית חדש, בשיפוץ, או בכל שלב בו תרצו להגביר את פתרונות המיגון והאבטחה בבית, צוות המנעולנים ומומחי האבטחה מבית אבינועם מנעולים ידי לספק מענה המותאם לצורך שלכם.

בין פתרונות האבטחה והמיגון לבתים שאנו מספקים:

  • התקנת דלתות– דלת הכניסה לבית היא האלמנט הראשון שפוגשים בכניסה אליו והאחרון ביציאה ממנו, ומלבד תפקידה בהגנה על הבית מפני אורחים לא קרואים ושמירה על פרטיות הבעלים, חשוב שתהיה מעוצבת ונאה למראה, נוחה לפתיחה ולסגירה, בטיחותית לשימוש ובעלת מנגנונים מתאימים לשימוש בה. אנו משווקים ומתקינים דלתות חוץ מעוצבות ואיכותיות מפלדה, לבטיחות מרבית, וכן דלתות פנים מעוצבות בהתאמה לכל סגנון ודלתות ממ"ד העומדות בתקני בטיחות מחייבים. החלפת דלתות קיימות, התקנת דלתות בכניסה לבית או בשיפוץ, על ידי צוות מתקינים מורשים ומקצועיים.
  • החלפת צילינדר– מנגנון הנעילה לבית סובל מבלאי ומשחיקה בדומה לאלמנטים אחרים, ורבים מגלים כי לאחר מספר שנות שימוש המפתח אינו מסתובב בצורה חלקה, חלק מן הזיזים והפינים אינם ממוקמים במיקום המותאם להם ונתקעים בעת ניסיונות הנעילה והפתיחה וליקויים נוספים. במקרים אלו, מומלץ שלא להיאבק במפתח ובמנעול מדי יום, שכן בשלב הבא המפתח צפוי להיתקע במנעול ולהתעקם, או פשוט לא לבצע את תפקידו, מה שיצריך הזמנת מנעולן באור יהודה לחירום ולחילוץ. פתרון יעיל יותר יהיה פניה לחברתנו והזמנת מנעולן מיומן לבחינת המנגנון, שימון או תיקון במידת הניתן, או החלפת צילינדר הכולל את המנגנון כולו וקבלת סט מפתחות חדשים- שמבצעים היטב את פעולתם.
  • התקנת מנעולים חשמליים– במשרדים ובעסקים רבים באור יהודה ובסביבה, כבר התקנו מערכת מנעולים חשמליים, הפועלים באמצעות נעילת מגנט של הדלת, עי ידי זרם חשמלי המופעל כנגדם לפתיחה ולשחרור. מדובר בפתרון אבטחה יעיל ונוח, המעניק נעילה הרמטית ואבטחה מוגברת, ללא צורך בנשיאת מפתחות. ניתן להתאים את מנגנוני השליטה למנעולים החשמליים, לקבוע קודן, מערכת פיקוד ושליטה, אינטרקום ופתרונות חכמים נוספים.
  • התקנת קודניות– שדרוג ושיפור מנגנוני נעילה לבית ולעסק באמצעות התקנת קודניות. החלפת השימוש במפתח במנגנון קומפקטי להקשת קוד אישי וסודי, לפתיחה אוטומטית של דלתות, שערי כניסה לבית פרטי ולחנייה, דלת כניסה לבניין דירות משותף, קודן לפתיחת כספת ועוד.
  • התקנת כספות– בעידן של בטיחות מוגברת, רבים נושאים נשק אישי ברישיון למקרה חירום ולהגנה עצמית, אולם מבקשים להרחיקו מילדים, מבני משפחה ומאורחים, להגנה על בטיחותם ולהימנעות מתאונות. התקנת כספת בבית תספק מענה לצורך זה, וכן להגנה על חפצים יקרי ערך, מזכרות משפחתיות, מסמכים מוגנים ועוד. כספת אישית אינה מוצר מדף, וחשוב להתאים את הכספת בעת בחירתה לצרכי האבטחה והמיגון, למיקום אסטרטגי בבית (כיצד יעזור אקדח אם באירוע פריצה או תקיפה לא תהיה נגישות אליו?), וכן את מנגנון הפתיחה שדורש החמרה והקשחה עם זרים, אך פתיחה מהירה במיוחד לבעל הכספת. אנו מספקים שירותי תכנון, התאמה שיווק והתקנת כספות איכותיות, וכן שירותי פריצת כספות, תיקון והחלפת מנגנוני נעילה על פי צורך- לבעלים המורשה בלבד.

אבינועם מנעולים- מנעולן באור יהודה בעל רישיון הפועל תחת היתר משטרה, ומספק שירותי פריצה, אבטחה ופתרונות מיגון מעולים לכל תורך, ובהתאמה מלאה.

מנעולן באור יהודה

לפרטים נוספים ולכל שאלה ופנייה באזור אור יהודה –
זמינים עבורכם בכל עת, חייגו 

052-7345222

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים