חייגו 052-7345222
מנעולן בבני ברק

מנעולן בבני ברק

גרים בבני ברק והסביבה? כדאי שתשמרו כבר עכשיו בנייד את הפרטים של אבינועם מנעולנים- שירותי מנעולן בבני ברק הניתנים על ידי מנעולן מורשה, בעל אישור משטרה, אשר מספק את כל השירותים הנדרשים: פריצת רכבים, פריצת דלתות לבתים ולדירות, החלפת מנעולים ופתרונות אבטחה מעולים בהתאמה אישית

שירותי מנעולן בבני ברק מוצעים על ידי חברת אבינועם מנעולנים, חברה מובילה לפתרונות נעילה ואבטחה ולשירותי מנעולנות, אשר מספקת מענה ושירות ללקוחות בפריסה ארצית רחבה. הצבת מנעולן בבני ברק נועדה להנגיש את השירות לתושבי העיר והסביבה, מתוך ההבנה כי בשונה מנותני שירות אחרים, שירותי מנעולן נדרשים במקרים רבים באופן מיידי ודחוף, וחשוב להכיר מנעולן הפועל בסביבה, מכיר את העיר והאזורים השונים, ויכול להגיע במהירות לסייע.

כל אחד שמתחיל בחיפושים אחר מנעולן שלא יאכזב אותו צריך לקחת בחשבון את העובדה שישנם לא מעט מנעולנים בכל רחבי הארץ, ובין היתר גם בבני ברק, אשר מבצעים את עבודתם בצורה רשלנית. אתם חייבים להיזהר ככל שניתן משיתוף פעולה עם אנשי מקצוע כאלה, שכן חבל על הכסף שלכם. אנו לא רוצים שתגיעו למצב שבו אתם משלמים למנעולן חובבן שפשוט יבצע עבודה שלא תעמוד בציפיות שלכם בסופו של דבר.

 

 שירותים נוספים הניתנים על ידי חברת אבינועם מנעולים בבני ברק?

פריצת רכבים

אחד השירותים הנפוצים אליהם נקרא מנעולן בבני ברק ומנעולנים המתמחים בפריצה, הוא שירות פריצה לרכב. הפריצה לרכב תתבצע בהזמנת בעל הרכב בלבד כמובן, ונועדה לסייע ללקוחות אשר איבדו את המפתח לרכב, נעלו אותו בשגגה בתוך הרכב עצמו, או במקרה של תקלה במנעול, במפתח או במנגנון הנעילה.

פריצת רכבים מתבצעת על ידי מנעולן מקצועי ומורשה, באמצעות מכשיר ייחודי, הכולל כרית אוויר המוחדרת על ידי המנעולן בין הדלת לגוף הרכב, וניפוח של הכרית בצורה מבוקרת, עד ליצירת חריץ שמאפשר הכנסה של פרופיל דק וארוך ללחיצה על כפתור הנעילה/פתיחה הקיים בתוך הרכב, ולפתיחת הרכב.

פריצת רכב בשיטה זו מתבצעת במהירות ותוך דקות ספורות בלבד, ללא פגיעה ברכב, במנגנונים הפנימיים או בחזות שלו, ומאפשרת לבעל הרכב להמשיך בסדר היום שלו כמתוכנן, מבלי להזדקק לשירותי תיקון או שירותים אחרים.

במקרה בו המפתח לרכב אינו ממתין לבעלים בתוך הרכב, ולא קיים בנמצא מפתח נוסף, לצד שירותי פריצת רכב, יספק המנעולן המקצועי גם פתרון משלים להחלפת מנגנון הנעילה כולו, לרבות מקרים בהם מדובר במנגנון אלקטרוני וחשמלי. ניתן לבחור בין מגוון פתרונות ומנגנוני נעילה, העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ובדרישות חברת הביטוח לרכב, לבטיחות מלאה ולנוחות.

פריצת דירות

מי שנוטה לאבד מפתחות מכיר את התסכול שבעמידה מול דלת סגורה, בניסיון להבין לאן נעלם המפתח האחרון ולמה לא טרחנו לשכפל מפתח נוסף שיישאר אצל השכנים. שירותי מנעולן בבני ברק אשר מספק פריצת דלתות יסייע לפני הכל בפתיחת הדלת ובכניסה לבית, בזמן קצר וללא כל פגיעה בחזות הדלת והמשקוף.

במידה ובכל זאת קיים מפתח נוסף לדלת ולמנעול אותו תוכלו לשפל- לא יהיה צורך בהחלפת המנעול שנשמר תקין בשלמותו במהלך פריצת הדלת. במידה ומפתח נוסף לא נמצא, המנעולן המקצועי שלנו יבצע החלפה של המנעול כולו, ויעניק לכם סט מפתחות חלופי. ניתן לשלב בין מנגנון נעילה אלקטרוני מבוסס על הקשת קוד כניסה, לשימוש במפתח מכני- כפתרון לשומרי שבת וחג, או פשוט להפסקת חשמל.

התקנת כספת

בין אם אתם נוהגים להחזיק בכסף מזומן שאינכם מעוניינים להפקיד בבנק, חפצים יקרי ערך, פרטי ירושה בעלי ערך רגשי ומשמעות, או מסמכים חשובים במיוחד שלא תרצו שייעלמו בדרך לא דרך, אנו ממליצים לכם על התקנת כספת ביתית, ניתן למצוא מגוון סוגי כספות, בגדלים שונים ובכל רמות האבטחה הנדרשות, להתקנה פשוטה בבית ובמשרד. חשוב להבין האם הכספת מיועדת להגנה מפני פריצה או גניבה, שמירה על פריטים מסוכנים דוגמת אקדח ברישיון מפני הילדים, או בהגנה על פריטים בעלי ערך מפני סיכוני דליקה ושריפה. אנו מספקים כספות איכותיות, דקורטיביות, גלויות או סמויות, ומספקים הכוונה וייעוץ בבחירת הכספת, המיקום שלה בבית באופן שיעניק נגישות מחד גיסא ופרטיות והגנה מאידך גיסא, וכן התקנה על פי צורך והדרכה לתפעול ולשימוש בה.

במקרים מסוימים, בשל אובדן הגישה לכספת, נעילת הקוד, שכחה או צורך בגישה לכספת של בן משפחה שנפטר (למורשים בלבד) נספק גם שירותי פריצת כספות, בצורה חלקה ומקצועית ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

הכספות המתקדמות כיום מגיעות עם מנגנוני נעילה חכמים, דוגמת: סורקים ביומטריים או מנעולים משולבים לאבטחה משופרת. חשוב להתייעץ עם מנעולן מקצועי על מנת לבחור כספת העונה על דרישות האבטחה הספציפיות ולהבטיח התקנה מקצועית ואחריות.

אז איך מוצאים מנעולן מורשה והגון בבני ברק?

הנה כמה טיפים אשר יעזרו לכם לפני שאתם מחליטים את מי להזמין 

בדקו את המחיר

באופן טבעי הדבר הראשון שצריך לסקרן אתכם הוא המחיר שהמנעולן רוצה לגבות מכם. אל תהיו פזיזים ותשימו לב שאתם שואלים לגבי המחיר עוד לפני שאתם מקבלים את השירות, שכן אם המנעולן יודיע לכם על המחיר שהוא גובה לאחר שכבר תיקן את התקלה, אתם עלולים להיות מופתעים ממחירים לא מציאותיים. פשוט תשימו לב שאתם  יוצרים קשר עם מספר מנעולנים שונים באזור בני ברק, וזאת עד שתצליחו למצוא אחד כזה שיוכל לענות על הציפיות שלכם באופן אולטימטיבי ויאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם.

שאלו  לגבי ניסיון

ניסיון העבודה של המנעולן עימו אתם בוחרים לעבוד זה דבר חשוב למדי, וניתן לומר שאם אתם לא רוצים להתאכזב ממה שאתם מקבלים כאשר הדבר נוגע לטיב העבודה, אתם פשוט צריכים לשים לב שאתם בוחרים לערוך השוואה מדוקדקת בין המנעולנים השונים מבחינת הניסיון שבו הם מחזיקים. כמובן שככל שלמנעולן עצמו יהיה יותר ניסיון, כך גם יגברו הסיכויים שהוא ידע להעניק לכם שירות שיעלה בקנה אחד עם הציפיות שלכם.

חפשו באינטרנט

אל תשכחו שבעידן של היום אתם יכולים לעשות שימוש נבון באינטרנט ולמצוא לא מעט מידע רלוונטי שעשוי לבוא לטובתכם בסופו של יום. כך שאם אתם מחפשים למשל מנעולן באזור בני ברק שיוכל לסייע לכם להתמודד עם התקלה שלכם, פשוט תשימו לב שאתם עורכים חיפוש קצר בגוגל. תנסו לבחון את תוצאות החיפוש בעבור הביטויים הרלוונטיים ולראות אם ישנם מנעולנים שמוצאים חן בעיניכם מבחינת השירות שהם יכולים להעניק לכם.

שירותים שונים בתמחור שונה

בעולם המנעולנות יכולים להיות לא מעט שירותים שונים, מה שאומר שהמחיר גם יהיה שונה באופן טבעי. בכדי לדעת שאתם משלמים את המחיר הנכון בעבור התקלה הספציפית שלכם, פשוט תערכו חיפוש באינטרנט ותנסו לבדוק את המחיר המקובל בעבור התקלה שעימה אתם נאלצים להתמודד. בדרך כלל ישנם טווחי מחירים שמעידים על המחירים שנהוג לגבות באתרים שונים. זה ללא ספק משהו שיכול להקל עליכם את החיים ולהפוך אותם להרבה יותר פשוטים, וזאת כאשר תרצו להיעזר בשירותיו של מנעולן בחולון או כל אחד אחר. אנו בטוחים שאתם תוכלו להפיק מכך לא מעט תועלת. שיהיה בהצלחה בחיפוש אחר המנעולן שיטיב עימכם בסופו של דבר.

מנעולן בבני ברק מחברת אבינועם מנעולנים מספק שירותים מקיפים ומקצועיים, מכיר את הסביבה, התרבות והצרכים השונים של הקהילות בעיר, ומספק מענה לכל דורש בזמן קצר, באדיבות, ובהוגנות.  

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים