חייגו 052-7345222
מנעולן בחדרה

מנעולן בחדרה

שירות מנעולנים בחדרה

שירות מהיר ואמין בטלפון 0527345222  (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בחדרה

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

מנעולן בחדרה הוא בעל מקצוע אשר במקרים רבים נדרש לספק זמינות ומענה מידי, ולהגיע ללקוחות בטווח זמן קצר ככל הניתן. שירות מסוג זה חשוב לקבל שנותן שירות מקומי, בכל עיר ובכל יישוב, וגם בחדרה אבינועם מנעולים  עושה את העבודה נאמנה 

שירותי מנעולן מקצועי ניתנים הן כצורך מידי בזמן אמת ובמקרים דחופים, והן כשירותי תחזוקה, שדרוג ותיקון תקלות הניתנים בתיאום מראש ובטווח זמן סביר אך לא בהכרח מידי. הצורך המיידי ורמת הדחיפות הם למעשה הסיבה שבתחום זה קיימת חשיבות רבה להיכרות עם מנעולן מקומי. בשונה מענפי עיסוק אחרים בהם ללקוח פחות רלוונטי מהיכן מגיע איש המקצוע, אדם שנתקע מחוץ לרכבו בחניון בחדרה- יחפש אחר מנעולן מחדרה שיכול להגיע בזמן קצר, ולא ימתין להגעת מנעולן ממקום אחר.

המלצה חשובה: אתרו מנעולן מקצועי ומומלץ בעיר/באזור המגורים שלכם, בשגרה, ולא תחת תקלה ומצבי לחץ, ושמרו את פרטיו במכשיר הנייד, באמצעות כרטיס ברכב ו/או מגנט על הדלת. אם (ויש הטוענים כאשר) אם תגיע שעת משבר, תקלה או מצב חירום, תוכלו לפנות באופן מידי למנעולן מוכר ומומלץ, לא תצטרכו להתחיל לחפש מנעולן לא מוכר בגוגל או לחפש אחר המלצות אקראיות מחברים ובני משפחה.

מלבד מענה מהיר, נגישות ופתרון מהיר יותר לבעיה, מדובר גם בדרך להימנע מנותני שירות לא מקצועיים או לא הגונים, אליהם פניתם תחת לחץ וכברירת מחדל.

מתי נצטרך מנעולן בחדרה ?

מנעולן מוכר לרבים כנותן שירות בשעת חירום, אולם למעשה מדובר במקצוע חשוב המאגד מגוון רחב של שירותים חשובים, לבית, לרכב ולעסק:

פתיחת דלתות לבית ולרכב– נתקעתם מחוץ לבית? נתקעתם בפנים ואתם לא יכולים לצאת?

תקלה במנעול – הצורך בפתיחה של הדלת עשוי להגיע בשל תקלה במנעול, הגורמת למפתח להיתקע בחור המנעול, לא להסתובב, להסתובב על ריק מבלי לסובב את מנגנון הנעילה, ולעתים גם בשל אובדן המפתח האחרון ששכחנו לשכפל. אפשרות מביכה נוספת היא שפשוט ננעלתם מחוץ לבית כאשר כל המפתחות תקינים ומצויים בתוך הבית הנעול.

מפתחות רכב – סיטואציה נוספת המצריכה פריצה/פתיחה של הדלת על ידי מנעולן מקצועי, היא במקרה של אובדן מפתחות הרכב, פגיעה או תקלה במנגנון הנעילה, או במקרים בהם שכחתם את מפתח הרכב בתוכו, ואין מפתח חלופי בנמצא על מנת להציל אתכם.

פתיחת כספת – אנשים רבים רוכשים כספת לאחסון דברי ערך, מסמכים חשובים, כסף, או נשק אישי אותו הם מעוניינים לאחסן בבטחה. הכספות הביתיות מספקות מנגנוני נעילה אמינים, ולרוב מופעלות באמצעות מנגנון קוד ולא באמצעות מפתח. בשל העובדה שהשימוש בכספת לרוב אינו יום יומי, רבים נתקלים בסיטואציה בה הקוד המקורי שנקבע לפני זמן רב נשכח ולא ניתן לשחזור, וזקוקים לשירותי מנעולן מקצועי לפתיחת הכספת.

הכספת שלכם לא נפתחת? אל דאגה מנעולן יבוא ויפרוץ אותה, באמצעות ציוד טכני מתאים  הוא יעשה זאת בקלות רבה, ובמרבית המקרים ללא פגיעה בכספת עצמה, מה שיאפשר את המשך השימוש בה.

החלפת מנעולים– החלפת מנעול עשויה להידרש כחלק מהליך של פריצת המנעול מהסיבות האמורות, או כהחלטה יזומה בשל הופעת סימני בלאי ושחיקה למנגנון הנעילה הקיים, רצון בשדרוג האבטחה, ואף במקרים בהם לא ברור היכן ואצל מי מסתובבים מפתחות נוספים, דוגמת כניסה לדירה מיד שנייה, עובד שעזב את המשרד בחריקה ונותרו בידו מפתחות, ומסיבות נוספות.

אם פרצו לכם לדירה או למשרד, עליכם לקרוא למנעולן שיבוא ויחליף עבורכם מנעולים תוך זמן קצר, למנעולים חדשים ואיכותיים המספקים נעילה מלאה וביטחון.

שכפול מפתחות– שכפול מפתחות היא פעולה שנהוג לבצע בחנויות בעלי מכונות שכפול, ולרוב לא נזמין איש מקצוע למטרה זו. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי מנעולן בחדרה מקצועי ובעל כלים לבצע שכפול מדויק למפתחות מכל סוג: לבית, לרכב ולעסק. אבינועם מנעולים- מנעולן בחדרה המסייע ללקוחותיו גם במקרה הצורך  בשכפול מפתחות לבית, לרכב ולמנעולים אחרים מכל סוג.

שכפול שלטים לרכב– שלט הרכב הוא למעשה מפתח דיגיטלי המשמש לפתיחה נוחה ולנעילה מהירה של הרכב, ללא הצורך בפעולה המכנית. שכפול שלטים לרכב מצריך ידע טכני ייחודי, התאמה של שלטים חלופיים והיכרות עם שלטי היצרנים, קידוד וקישור בין מנגנון הנעילה לשלט. שירות של שכפול שלטים לרכב אינו ניתן על ידי כל מנעולן, אולם בעלי המקצוע המובילים בענף ידעו לספק מענה גם לצרכי שכפול שלטים לרכב, כולל אימובילייזר ומנגנוני אבטחת רכב מתקדמים

מנעולן מורשה הוא בעל המקצוע אשר מביא את הידע והכלים לספק מענה לסיטואציות הללו, לפתוח בקלות כל דלת תוך פגיעה מינימלית ככל הניתן בדלת/באלמנטים אחרים, ובמקרה הצורך גם להחליף את המנעול ולספק צרור מפתחות חדש והמלצה חמה שלא לאבד אותם.

מדוע מומלץ לפנות לשירותי מנעולן ?

תושבים רבים בחדרה, ולמעשה מדובר בתכונה המאפיינת כל סביבת מגורים, יעדיפו להתקשר עם נותני שירות מקומיים. מלבד זמן הטיפול הקצר והזמינות המהווים שיקול פרקטי חשוב, מדובר בפרגון טבעי שאנו נוטים להעניק לסביבה הקרובה, וזאת בתנאי כמובן שנותן השירות מקצועי, הוגן וראוי לאמון הניתן בו.

מלבד זאת, הקרבה הגאוגרפית מספקת מלבד זמינות וקרבה של נותן השירות, גם עבודה מול איש מקצוע שמכיר את הסביבה ומאפייניה, צרכי הבטיחות והמיגון, ויודע להמליץ ולספק מענה מותאם ואישי.

איך נבחר מנעולן בחדרה?

הבחירה במנעולן תתבסס על מספר קריטריונים:

  • מנעולן מקומי, קרוב ונגיש למענה מידי ומהיר.
  • מנעולן מנוסה ובעל מוניטין
  • המלצות מקרובים, חברים, וכן המלצות אודות בעל המקצוע ברשתות החברתיות, בדגש על קבוצות מקומיות.
  • בחירה במנעולן בעל הסמכה ואישור מטעם משטרת ישראל בלבד.
  • מנעולן המציע מגוון שירותים, מתמחה בפתרונות אבטחה, לרבות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, בעיקר בצרכי אבטחה מורכבים דוגמת אבטחת משרדים ועסקים.
  • שימוש, שיווק והתקנה של מנעולים ומערכות נעילה מבית יצרנים מוכרים, בעלי מוניטין.
  • אחריות על העבודה/המוצרים.

אבינועם מנעולים- מנעולן מקצועי, מוביל, שירותי והוגן, המותיר רושם טוב ושביעות רצון אצל לקוחותיו הרבים, ופועל בפריסה ארצית רחבה במיוחד, לרבות שירותי מנעולן בחדרה לתושת תושבי העיר והסביבה.

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים