חייגו 052-7345222
<center>מנעולן באשדוד – שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל</center>

מנעולן באשדוד – שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

מחפשים מנעולן באשדוד? חברת אבינועם מנעולים מספקת שירותים ומפעילה מנעולן המביא את כל הכלים המקצועיים, הידע והפתרונות, לעסקים ולפרטיים בעיר

שירות מהיר ואמין בטלפון 052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים באשדוד

מתי נחפש אחר מנעולן באשדוד

שירותי מנעולן באשדוד עשויים להידרש במצב חירום, לפתרון מהיר ומידי, בשל מגוון מצבים לא נעימים, אך גם לצורך פתרונות מתוכננים מראש, להגברת האבטחה בבית ובעסק, להחלפת מנעול וצילינדרים, להתקנת דלת, כספת, מערכת קודן ועוד.

שירותים נוספים שניתן לקבל בחברת אבינועם מנעולים

פריצת דלת לדירה –מנעולן באשדוד יבצע את פריצת הדלת ללא פגיעה במעול הקיים ותוכלו להוסיף ולהשתמש במפתחות שיימצאו. במקרה כזה כמובן נמליץ לשכפל עותקים נוספים של המפתח ולשמור בהישג יד. במקרה בו מדובר במפתח האחרון, המנעולן יבצע את הפריצה לבית באופן נקי ומקצועי, ויחליף עבורכם את הצילינדר והמנעול, ויספק לכם מספר מפתחות לשימוש כל בני המשפחה.

התקנת מנגנון נעילה המבוסס על הקלדת קוד אישי – התקנת קודניות מספקת פתרון נוח, נעילה חזקה ואיכותית ויחידה אלקטרונית המאפשרת את הקשת הקוד בקלות ובנוחות לצורך פתיחת הדלת

פריצת רכבים באשדוד – מלבד אובדן המפתחות לרכב שירותי מנעולן מקצועי עשויים להידרש בטווח המיידי גם במקרים של תקלה במנעול, מפתח שהתעקם, מפתח שנתקע ללא תזוזה בתוך המנעול ותקלות נוספות. במקרים אלו, מלבד הפריצה לרכב, ייתכן ותצטרכו גם את החלפת המנעול, על מנת להבטיח שלא תזדקקו למנעולן שוב בעתיד הקרוב.

התקנת מערכות אזעקה – מערכות אזעקה חכמות לאיתור ניסיון כניסה/חדירה לבית או לעסק, ויצירת התראה קולית מקומית, וכן התראות מבוססות תקשורת לנייד שלכם, לחברת אבטחה ולגורמים נוספים.

החלפת מנעולים/התקנת מנעולים – התקנת מנעולים חשמליים, הוספת מנעול ג'ואל עליון להגברת האבטחה.

החלפת דלתות והתקנת דלתות חוץ מבית חברות מובילות –  התקנת דלתות פלדה משוריינת והתאמת מנגנוני נעילה ואבטחה, ממגוון דלתות מעוצבות ודקורטיביות.

מתי כדאי לשקול הזמנת מנעולן

 אספנו לפניכם מספר מקרים שבהם מתוארים מצבים מוכרים ושכיחים של תקלות או צורך בטיפול מקצועי, והמלצות כיצד לפעול בכל מקרה – האם לטפל עצמאית במנעול או להזמין מנעולן מקצועי ומוסמך.

המפתח נשבר בחור המנעול – אפשר להוציא לבד או שיש להזמין מנעולן?

מפתח שנשבר בחור המנעול זו הפתעה לא נעימה. לעתים זהו המשכו של תהליך התבלות טבעי של הצילינדר והמנגנון, ולעתים אין סימני התראה מוקדמים, ואתם מוצאים את עצמכם עם מפתח שבור. ברוב המקרים, מפתחות נשברים כאשר מפעילים עליהם כוח רב, במצבים בהם המפתח אינו נכנס היטב או שאינו מסתובב בקלות. במקרים כאלה, אם יש סימנים למנעול שעובד פחות טוב, כדאי להזמין מנעולן מראש, ולהימנע מהפעלת כוח. אם המפתח כבר נשבר – בדלת הרכב או בדלת הבית – הזמינו מנעולן. מפתח שבור הוא סימן למנגנון מקולקל ובכל מקרה כדאי להחליפו.

שורה תחתונה – יש להזמין מנעולן במקרה של מפתח שבור בתוך המנעול.

המנעול או המפתח חלודים – כיצד לטפל?

מנעולים ומפתחות חשופים לפגעי מזג אוויר והסביבה ועשויים להירטב או לספוג לחות, להתמלא אבק ולכלוך ולהחליד. כאשר אתם מבחינים בחלודה על המפתח, מומלץ לגשת למנעולן מוסמך ולשכפל מפתח חדש, על מנת למנוע שימוש במפתח שמותיר חלקיקים בחור המנעול. בנוסף, ובמיוחד במקרים שבהם המפתח עומד זמן רב בחור המנעול, כדאי לבחון האם נראית חלודה בחור המנעול או במנגנון הנעילה. אם אכן מתגלה חלודה, כדאי להזמין מנעולן, שיבדוק את המצב, לפני שהמנגנון יתקע. מנעולן עשוי להסיר את החלודה בתכשירים מיוחדים או להמליץ על החלפת מנגנון הנעילה. מנעולן יוכל להמליץ במקום גם כיצד לשמור על אזור המנעול מפני התפתחות של חלודה בעתיד.

שורה תחתונה – להזמין! חלודה עשויה לפגוע במנגנון הנעילה ומומלץ לטפל בה על ידי מנעולן מקצועי.

מפתחות הרכב אבדו או ננעלו בפנים – להזמין מנעולן או לפרוץ לבד?

לא נעים לעמוד מחוץ לרכב נעול כאשר המפתחות בפנים. עוד פחות נעים לעמוד מול רכב נעול כשאינכם יודעים כלל איפה המפתחות. כאשר המפתחות נעולים ברכב, אתם עשויים להיענות לפיתוי הגדול ולפרוץ את הרכב בעצמכם. בכל מקרה – כאשר יש תינוק, ילד או אדם מבוגר ונזקק ברכב הנעול – אין שאלה – יש לפרוץ את הרכב במהירות האפשרית. במקרה שכזה, במיוחד אם מדובר בשעות היום – נפצו את אחת משמשות הרכב, עדיף זו שרחוקה ביותר מן הפעוט או הילד, למניעת פגיעה ופציעה, וחלצו אותו במהרה. אם איש אינו נעול ברכב – הזמינו מנעולן. פריצה עצמית עשוייה לעלות לכם בתיקון שמשה במקרה הטוב, ובהחלפת מנגנון חלון, ניקוי שברים ועוד נזקים במקרה הפחות מוצלח. במקרה שאין מפתחות בסביבה, והם אינם נעולים ברכב למיטב ידיעתכם – מומלץ להזמין מנעולן בחולון, שיוכל לשחזר עבורכם את המפתחות ויחסוך לכם החלפה והתקנה של מערכת נעילה חדשה.

שורה תחתונה – אם ברכב נעול תינוק, פעוט או ילד – פורצים מייד ולבד. בכל מקרה אחר – מומלץ להזמין מנעולן.

אבינועם מנעולים היא חברה ותיקה המתמחה בכל תחומי המנעולנות: התקנת דלתות ומנעולים, החלפת צילינדרים, פריצת כלי רכב, שחזור מפתחות רכב, פריצת כספות, התקנת קודניות ועוד. צוות המנעולנים שלנו זמין לקריאתכם, ואנו מספקים שירותי מנעולן באשדוד ובכל ערי המרכז והשרון, ומעניקים שירות מהיר, אמין ומקצועי. המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים, הפועלים באישור משטרת ישראל. לפרטים נוספים – צרו קשר!

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים