מנעולן באשדוד

מחפשים מנעולן באשדוד?

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים באשדוד

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

 

להזמין או לא להזמין? מספר מקרי מפתח ומענה לשאלה מתי כדאי לשקול הזמנת מנעולן

מקצוע המנעולן הוא ככל הנראה עתיק ימים. המנעולים הראשונים הומצאו לפני אלפי שנים, ונראה שמאז התחום רק הולך ומתפתח, וכך גם הידע והנסיון שנדרשים מנעולנים להכיר ולגלות בעת עבודתם. המנעולים של פעם היו פשוטים וקלים יחסית לפריצה, ואילו היום ישנן המצאות רבות בשוק המנעולים – ובתוכן מנעולים הפועלים על בסיס קוד או מנעולים דיגיטליים וביומטריים. בנוסף, המנעולים כבר מזמן אינם משמשים רק לנעילת דלתות וארונות. כיום ישנם מנעולים למזוודות, כספות, כלי רכב – וזו רק רשימה חלקית…

מרביתנו מחזיקים מפתחות שונים בצרור שלנו, ונושאים אותם לכל מקום – הם אלו המאפשרים לנו להיכנס, להניע את הרכב, להצפין דברי ערך וכדומה. ומה עושים כאשר יש צורך לפרוץ נעילה (בשל אובדן מפתח או היתקעות הדלת, למשל), לתחזק או לשדרג מנגנון וכו'? ב"מקרי מפתח" שכאלו, כדאי בדרך כלל להזמין מנעולן בחולון. אספנו לפניכם מספר מקרים שבהם מתוארים מצבים מוכרים ושכיחים של תקלות או צורך בטיפול מקצועי, והמלצות כיצד לפעול בכל מקרה – האם לטפל עצמאית במנעול או להזמין מנעולן מקצועי ומוסמך.

המפתח נשבר בחור המנעול – אפשר להוציא לבד או שיש להזמין מנעולן?

מפתח שנשבר בחור המנעול זו הפתעה לא נעימה. לעתים זהו המשכו של תהליך התבלות טבעי של הצילינדר והמנגנון, ולעתים אין סימני התראה מוקדמים, ואתם מוצאים את עצמכם עם מפתח שבור. ברוב המקרים, מפתחות נשברים כאשר מפעילים עליהם כוח רב, במצבים בהם המפתח אינו נכנס היטב או שאינו מסתובב בקלות. במקרים כאלה, אם יש סימנים למנעול שעובד פחות טוב, כדאי להזמין מנעולן מראש, ולהימנע מהפעלת כוח. אם המפתח כבר נשבר – בדלת הרכב או בדלת הבית – הזמינו מנעולן. מפתח שבור הוא סימן למנגנון מקולקל ובכל מקרה כדאי להחליפו.

שורה תחתונה – יש להזמין מנעולן במקרה של מפתח שבור בתוך המנעול.

המנעול או המפתח חלודים – כיצד לטפל?

מנעולים ומפתחות חשופים לפגעי מזג אוויר והסביבה ועשויים להירטב או לספוג לחות, להתמלא אבק ולכלוך ולהחליד. כאשר אתם מבחינים בחלודה על המפתח, מומלץ לגשת למנעולן מוסמך ולשכפל מפתח חדש, על מנת למנוע שימוש במפתח שמותיר חלקיקים בחור המנעול. בנוסף, ובמיוחד במקרים שבהם המפתח עומד זמן רב בחור המנעול, כדאי לבחון האם נראית חלודה בחור המנעול או במנגנון הנעילה. אם אכן מתגלה חלודה, כדאי להזמין מנעולן, שיבדוק את המצב, לפני שהמנגנון יתקע. מנעולן עשוי להסיר את החלודה בתכשירים מיוחדים או להמליץ על החלפת מנגנון הנעילה. מנעולן יוכל להמליץ במקום גם כיצד לשמור על אזור המנעול מפני התפתחות של חלודה בעתיד.

שורה תחתונה – להזמין! חלודה עשויה לפגוע במנגנון הנעילה ומומלץ לטפל בה על ידי מנעולן מקצועי.

מפתחות הרכב אבדו או ננעלו בפנים – להזמין מנעולן או לפרוץ לבד?

לא נעים לעמוד מחוץ לרכב נעול כאשר המפתחות בפנים. עוד פחות נעים לעמוד מול רכב נעול כשאינכם יודעים כלל איפה המפתחות. כאשר המפתחות נעולים ברכב, אתם עשויים להיענות לפיתוי הגדול ולפרוץ את הרכב בעצמכם. בכל מקרה – כאשר יש תינוק, ילד או אדם מבוגר ונזקק ברכב הנעול – אין שאלה – יש לפרוץ את הרכב במהירות האפשרית. במקרה שכזה, במיוחד אם מדובר בשעות היום – נפצו את אחת משמשות הרכב, עדיף זו שרחוקה ביותר מן הפעוט או הילד, למניעת פגיעה ופציעה, וחלצו אותו במהרה. אם איש אינו נעול ברכב – הזמינו מנעולן. פריצה עצמית עשוייה לעלות לכם בתיקון שמשה במקרה הטוב, ובהחלפת מנגנון חלון, ניקוי שברים ועוד נזקים במקרה הפחות מוצלח. במקרה שאין מפתחות בסביבה, והם אינם נעולים ברכב למיטב ידיעתכם – מומלץ להזמין מנעולן בחולון, שיוכל לשחזר עבורכם את המפתחות ויחסוך לכם החלפה והתקנה של מערכת נעילה חדשה.

שורה תחתונה – אם ברכב נעול תינוק, פעוט או ילד – פורצים מייד ולבד. בכל מקרה אחר – מומלץ להזמין מנעולן.

אבינועם מנעולים היא חברה ותיקה המתמחה בכל תחומי המנעולנות: התקנת דלתות ומנעולים, החלפת צילינדרים, פריצת כלי רכב, שחזור מפתחות רכב, פריצת כספות, התקנת קודניות ועוד. צוות המנעולנים שלנו זמין לקריאתכם, ואנו מספקים שירותי מנעולן באשדוד ובכל ערי המרכז והשרון, ומעניקים שירות מהיר, אמין ומקצועי. המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים, הפועלים באישור משטרת ישראל. לפרטים נוספים – צרו קשר!