חייגו 052-7345222
מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן

חיפוש אחר מנעולן ברמת גן, או בכל עיר אחרת, הוא מסוג החיפושים שעשויים להתרחש בזמן אמת, תחת לחץ וללא אפשרות של ממש לחיפוש המלצות וביצוע סקר שוק.

רבים מכירים את הסיטואציות בהן המפתחות של הרכב נשארו נעולים בתוכו, דלת הכניסה נתקעה בדיוק כשחייבים לצאת מהבית, או פשוט ממתינה שמישהו ימצא את המפתח האחרון שהלך לאיבוד העמידה מול דלת הרכב או הבית הנעולה והצורך בפתיחה מהירה ככל הניתן, עשויים להביא לניסיונות שיגרמו לנזק נוסף וצורך בתיקון יקר ומורכב. למרות הלחץ, הדבר הנכון הוא לעצור, לנסות להיזכר האם קיים מפתח חלופי נוסף שניתן לעשות בו שימוש, ובמידה ולא להסתייע במנעולן מקצועי.

אבינועם מנעולים- מומחים בפתרונות נעילה, מספקים מספר כלים שיסייעו לכם באיתור מנעולן ברמת גן שיספק מענה בזמן אמת, ועוד כמה טיפים איך להימנע מן הסיטואציה מלכתחילה:

מומלץ ולא מומלץ לעשות במקרי חירום

לא מומלץ:

 • לשבור את חלון הרכב ולנסות להיכנס דרכו- מסוכן ועלול לגרום לפציעה, יקר לתיקון ובמקרה של תביעת ביטוח לרכב גם מגדיל את הפרמיה.
 • לשבור את חלון הבית ולנסות להיכנס דרכו- יותר מסוכן, עשוי לגרום לפציעה ולנפילה יותר חמורה, יקר לתיקון ונותן רעיונות לעוברי אורח שאינם ישרי דרך.
 • לנסות לפרוץ את המנעול באופן עצמאי- גם המנעולים הפשוטים מתוכננים להקשות מעט על הפורץ הלא מיומן, וסביר להניח שמלבד לעקם את המנעול והצילינדר לא תשיגו דבר.

מומלץ

 • לחפש פרטים של מנעולן ברמת גן, להתקשר ולתאר לו את הסיטואציה, המיקום ורמת הדחיפות, להמתין להגעתו ולאפשר לו את פריצת הדלת לבית או לאוטו באמצעות כלי פריצה ייעודיים, במהירות ובקלות, ומבלי לגרום נזק לדלת או למנעול.
 • במידה וקיימת גישה (בתוך הבית אולי?) למפתח הנוסף, בזאת יסתיים האירוע, ובמידה והמפתח האחרון הוא שהלך לאיבוד- הוא יוכל להחליף עבורכם מנעול, ואף להציע וליישם פתרונות אבטחה נוחים ומתקדמים יותר, שמתאימים במיוחד לאנשים שנוטים לאבד מפתחות.

איך מחפשים מנעולן ברמת גן במצב חירום

בחיפוש אחר מנעולן ברמת גן, למרות הדחיפות והצורך בפתרון, השתדלו להקפיד על מספר דברים:

 1. חיפוש בגוגל – קראו היטב את המודעה ואם המנעולן האמור לא ציין בה את אזור השירות שלו, פשוט תשאלו מהיכן הוא מגיע, ותימנעו מזמן המתנה ארוך לחינם.
 2. מנעולן מקצועי, מוסמך, המביא כלים וטכניקות עבודה, שיאפשרו לו לפתור את הבעיה עבורכם בדקות ספורות וללא נזק משני.
 3. לא רק גוגל- חיפוש ברשתות החברתיות, באופן חופשי או בכניסה לקבוצות עירוניות מקומיות, יסייע לכם לקבל לא רק מספר טלפון של מנעולן ברמת גן, אלא גם המלצות חמות מלקוחות שמכירים את שירותיו.
 4. אגב המלצות, ניסיתם בקבוצה המשפחתית? בקבוצה של הבניין? חברים? ניתן למצוא המלצות בקלות ברשת, אבל השיטה הישנה והטובה נותרה המלצות אותנטיות מהאנשים שעליהם אתם סומכים.
 5. העדיפו חברה המעסיקה צוות מנעולנים, מה שיגביר את הסיכוי להגעה מהירה ולפתרון מקצועי.
 6. מצאתם מנעולן שבלט מעל כולם? היכנסו לאתר שלו, לימדו האם מדובר במנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר כנדרש, הציצו על השירותים שהוא מציע וקבלו רושם לגבי המקצועיות שלו.
 7. השגתם המלצה והתקשרתם? ספרו למנעולן שענה לכם את הבעיה, וקבלו ממנו כבר בשלב זה הערכת זמן הגעה, סוג תיקון מוערך ועלות משוערת. כל איש מקצוע שמכבד את עצמו יקפיד למסור את המידע באופן הבא:
 • זמן הגעה משוער תוך סטיית תקן של שעה לבעל מקצוע המגיע מתוך העיר.
 • עלות ביקור המשקפת את הטרחה שבהגעה ותיקונים קלים ללא צורך בחלקי חילוף, תוך הסתייגות ותיאום ציפיות לעלות נוספת במידה ואלה יידרשו.
 1. המתינו בסבלנות במקום נוח ובטוח ככל הניתן, ותשתדלו לא לכלות את הסוללה במכשיר הנייד. המנעולן בדרך והוא יתקשר כשהוא יגיע. כדאי שתהיו זמינים.

איך ניתן להימנע ככל הניתן בצורך בשירותי מנעולן חירום?

לפעם שבה המפתח לבית הסתובב נואשות ולא פתח את המנעול, קדמו כמה וכמה פעמים שתנועת המפתח לא הייתה חלקה, שהוא קצת נתקע או שמצאתם עליו סימנים של חלודה. פתרונות נעילה, צילינדרים ומפתחות סובלים מבלאי כמו כל מוצר אחר. תחזוקה נכונה, שימון וחיזוק בשגרה יסייעו להימנע מתקלות מסוג זה. ובמידה ולמרות התחזוקה המפתח עדיין נתקע- מומלץ להזמין מנעולן ברמת גן לביצוע ההחלפה בזמן שלכם, ולא תחת לחץ.

בכל הנוגע לאובדן המפתחות, תמיד מומלץ לשכפל מספר מפתחות לבית ולהשאיר עותקים במקומות נגישים, אצל אנשים עליהם אתם סומכים. כמובן שחשוב להשאיר מפתח רזרבי בקרבת מקום ולא אצל ההורים בעתלית, חברים קרובים או שכנים זמינים יהיו האפשרות הנוחה והמתאימה ביותר.

פתרון יעיל נוסף הוא פשוט להתקדם, וליישם מערכת נעילה ומנגנון אבטחה שאינו מבוסס על המפתח שחייבים לשאת לכל מקום. כיום ניתן לשלב פתרונות נעילה מבוססי תוכנה הכוללים פתיחה באמצעות הקשת קוד, טביעת אצבע ואפילו זיהוי פנים.

גם לרכב ניתן למצוא פתרונות נעילה מתקדמים, קודנים ושלטים, שיסייעו בפתיחה מהירה, בקרה ושליטה נוחה.

אבינועם מנעולים- צוות מנעולנים מקצועי ומוביל למענה בחירום ובשוטף, לפתרונות נעילה ואבטחה מתקדמים

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים