חייגו 052-7345222
פורץ מכוניות

פורץ מכוניות

מחפשים פורץ מכוניות

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 אבינועם מנעולים

 

כל השאלות והתשובות בנושא פורץ מכוניות

אם צמד המלים "פורץ מכוניות" מעלה בכם אסוציאציה הלקוחה מסרטי אימה, או לפחות נשמע כמו משהו ששייך ל"חבר'ה הרעים" – הרשו לנו לחדש לכם! יש מקצוע כזה, והוא שייך ל"חבר'ה הטובים" – מי שתפקידם לסייע ולהבטיח שהרכב שלכם לא ייפרץ במקרה של אובדן או גניבת מפתחות המכונית. אז… מה עושה פורץ מכוניות? באילו מקרים יש צורך להזמין מנעולן בחולון שמתמחה בפריצת מכוניות? האם במהלך פריצת המכונית נגרם נזק לאוטו? ועל מה חשוב להקפיד? על כל אלו ועוד במאמר שלפניכם.

באילו מקרים יש צורך להזמין פורץ מכוניות?

כמעט כל בעלי הרכב הפרטי מכירים את ההרגשה – אנו מקווים שהרכב יחכה לנו במקום החנייה בבוקר, וחוששים מפני פורצים וגנבי מכוניות. ובכל זאת, כל אחד מאתנו עשוי למצוא את עצמו נעזר בשירותיו של פורץ מכוניות מקצועי. באילו מקרים יש להזעיק פורץ מכוניות? הנה כמה דוגמאות:

 • כאשר מפתחות הרכב נעלמו, אבדו או נפלו למקום שממנו לא ניתן להוציאם עוד (בור ביוב, נחל זורם, אסלת שירותים וכו').
 • כאשר מפתח הרכב התעקם או נשבר בתוך חור המנעול.
 • כאשר מפתחות הרכב נשכחו או נשמטו בתא המטען, והוא ננעל.
 • כאשר אחד הילדים ננעל בתוך הרכב, עם המפתחות, החלונות סגורים והוא אינו מסוגל לפתוח בעצמו (מפאת גיל או חוסר הבנה של ההוראות). חשוב לציין שבמקרה כזה, באם האוטו אינו ממוזג והאירוע מתרחש ביום קיץ – מומלץ לשבור את החלון במהרה על מנת לחלץ את הילד בהקדם, לפני שהטמפרטורה ברכב תעלה.
 • לא בטוחים מה לעשות?אל תהססו להתקשר אלינו ולשאול 

  052-7345222

   – אבינועם מנעולים

רגע, אז למה שלא אעשה את זה בעצמי?

ברוב המקרים, אין זה מומלץ לפרוץ למכונית באופן עצמאי, ללא ידע והכשרה מתאימים. פריצה חובבנית עלולה לעלות לכם בשמשות מנופצות, נזק למנגנוני הדלה – החלון והנעילה, נזקים בפח ובצבע, ופגיעה באמצעי המיגון הקיימים. בנוסף, לפעמים יש צורך בשחזור או החלפת מפתחות ובפעולות נוספות המצריכות נסיון, מיומנות וידע.

מה עושה פורץ מכוניות?

פורץ מכוניות מקצועי הינו בעל ידע נרחב ומקיף והכשרה מתאימה. במסגרת ההכשרה לומד הפורץ להכיר לעומק מערכות שונות של כלי רכב, אמצעי מיגון ומנגנוני אבטחה, מנעולים ועוד. פריצה בידי פורץ בלתי מיומן עשויה לגרום נזק כבד לרכב ולמערכות שונות בתוכו. על כן מומלץ בכל מקרה שאיננו דחוף וכרוך בהצלת חיים – להזמין שירותי פריצת מכוניות מקצועיים. בעל מקצוע מיומן מצוייד במכשור ובשיטות מיוחדות ומתקדמות לפתיחת הנעילה והדלתות, וכמובן החלפה וחידוש של מנעולי הרכב.

פורץ מכוניות שמגיע לזירה על פי הזמנה, מחוייב לוודא שהרכב הנעול בבעלותכם. הוא רשאי, על פי החוק, לדרוש מכם תעודות המוכיחות זאת. לאחר שיוודא זאת, המנעולן יבדוק את מצב הרכב, סוג המנעול ואמצעי המיגון המותקנים בו. בהמשך, תתבצע הפריצה לרכב, תוך שימוש בשיטות מתאימות ובציוד מיוחד.

כדאי לדעת כי פריצת מכוניות היא שירות ייחודי והיא למעשה תחום התמחות נפרד במסגרת מקצוע המנעולנות. לפני שתזמינו שירותי פריצה לרכב, ודאו כי המנעולן שאיתו שוחחתם הוא גם פורץ מכוניות מוסמך ובעל מידע עדכני והיכרות עם סוג המכונית והאמצעים הטכנולוגיים החדשניים שבה. חשוב גם לוודא שהוא פעול באישור המשטרה.

 • צוות אבינועם מנעולים הינו בעלי תעודות והסמכה בתחום ופועל באישור משטרת ישראל.

אנו ב"אבינועם מנעולים" מתמחים בפריצת כלי רכב, ומציעים גם שירותים נוספים הקשורים בפריצת מכוניות:

 • שחזור מפתחות רכב במקרה של אובדן או גניבה (כולל מפתחות אלקטרוניים)
 • שחזור מפתחות מעוקמים או שבורים
 • פתיחת תא מטען נעול
 • שכפול וקידוד מפתחות רכב
 • נטרול אזעקת רכב
 • פריצת מנעול של אופנוע
 • ועוד…

אנו מציעים שירותי מנעולנות אמינים, יסודיים ומקצועיים, ונשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה (לא בשבת).

בהצלחה!

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 אבינועם מנעולים

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים