חייגו 052-7345222
מנעולן בחדרה

מנעולן בחדרה

מחפשים מנעולן בחדרה

שירות מהיר ואמין בטלפון

052-7345222

 (לא בשבת) אבינועם

אבינועם מנעולים – שירותי פריצת ותיקון מנעולים בחדרה

שירותי פריצת מנעולים באישור משטרת ישראל

 

כמה שאלות ותשובות בענייני מפתחות ופריצות

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על מקרי פריצה פלילית לבתי מגורים ועסקים. הנתונים הרשמיים מראים כי מדי שנה נפרצים למעלה מ-20 אלף בתים פרטיים בישראל. באופן מפתיע, ובניגוד גמור למטרות של פורצים פליליים, ישנם בעלי מקצוע שפורצים לבתים באופן מקצועי ומוסמך, ועל פי הזמנה. אלו הם המנעולנים. מנעולן, או כפי שהוא מכונה לעתים באופן עממי – פורץ מנעולים, הוא איש מקצוע שמלאכתו אומנותו. מנעולנים מוסמכים מסייעים בשעה שדלת הבית נעולה והמפתחות אינם, במקרה שיש צורך בהחלפת צילינדר בדלת בשל פריצה או מעבר דירה, וכן בעניינים יומיומיים יותר כדוגמת שכפול מפתחות. במאמר שלפניכם נסקור מקצת מהתחומים שעליהם חולשים מנעולנים, ונספק תשובות לשאלות חשובות בענייני מפתחות ופריצות לבתים.

אילו אמצעים יכולים לספק מנעולנים על מנת למגן את הבית מפני פריצה?

לפריצת בתים פלילית יש תדמית שנגזרת מן המוכר לנו בסרטים, בעיקר: התגנבות, שבירת חלונות, ניסור סורגים והרבה טרחה. בניגוד לתדמית המוכרת, מנעולנים יכולים להעיד כי פריצות רבות לבתי מגורים ועסק נעשות היום דרך דלת הכניסה הראשית, ולעתים גם באמצעות מפתחות מועתקים. לפורצים פליליים ישנן דרכים להעתיק מפתחות מבלי שבעליהם יבחינו בכך או ישימו לב, והמפתחות המועתקים משמשים אחר כך לשם פריצה "שקטה", ללא שבירת חלונות או ניסור סורגים. לסקרנים שביניכם, נספר כי מספיק שהנחתם את הצרור במקום בולט כלשהו לכמה שניות, על מנת שפורץ פלילי ייצור העתק של המפתח, בעזרת חומר הטבעה רך, כמו פלסטלינה.

על מנת להתגונן מפני אפשרות של פריצה, מומלץ לפעול מבעוד מועד. אחת ההמלצות הבולטות היא להשתמש בכמה אמצעי נעילה ומיגון שונים בדלת הראשית. על מה כדאי להקפיד ואילו אמצעי מיגון להתקין?

  • מנעול צילינדר – מנעול נפוץ בעל מנגנון נעילה של פינים, דיסקיות או בליטות ושקעים. בעת מעבר דירה או כניסה לבית חדש, מומלץ להחליף צילינדר ישן, על מנת לוודא שאין מי שמחזיקים במפתחות ישנים לדירתכם. כמו כן, כדאי להזמין מנעולן בחולון מקצועי שיתקין מנעול חדש מ"הניילונים", ולא יחליף צילינדר ישן אחד באחר.
  • מנעול כספות עליון – מנעול נוסף שניתן להתקין, לשם נעילה כפולה. מנעול זה עשוי להפוך את הפריצה למסובכת ומורכבת, ועל כן לגרום לפורץ פלילי לוותר על המאמץ ולחפש "טרף קל" יותר ודירה פחות ממוגנת.
  • מנעול רתק – סוג נעילה נוסף שניתן להתקין – מנעול תליה שמצוי בתוך מגן עשוי פלדה. את מנעול הרתק מרתכים ומקבעים לדלת. מנעול הרתק מקשה על הפריצה והופך אותה לפעולה רועשת שאורכת זמן רב.

זקוקים לשכפול מפתחות? הצרור אבד או נגנב? על מה כדאי לשים דגש בעת שכפול מפתחות?

שכפול מפתחות הוא פעולה שגרתית יחסית ופשוטה לכאורה. אנשים רבים משכפלים מפתחות של הבית, על מנת שיהיה עותק לכל אחד מבני המשפחה; מפתחות של המכונית; או מפתחות של מקום העבודה או העסק. ובכן – היכן כדאי לשכפל מפתח? מפתחות פשוטים כדוגמת אלו של מנעולי תלייה, דלתות פשוטות וכיו"ב ניתן לשכפל במכונות פשוטות ורגילות, מהסוג שישנן ברוב החנויות לאספקה טכנית. עם זאת, החידושים בתחום הנעילה רבים, ומנעולים מן השנים האחרונות הם מורכבים יותר, ושכפול המפתחות שלהם מחייב שימוש במכונות שכפול מיוחדות. על כן, כדאי לשכפל מפתחות בבית עסק שנותן שירותי מנעולנות מקצועיים. מנעולן מקצועי ויסודי יידע לספק לכם מידע, לזהות את סוג המפתח, ולשכפל עבורכם בצורה המדויקת והטובה ביותר. הוא גם יידע לספר לכם מתי אין טעם בשכפול המפתח ומוטב להחליף צילינדר, מסיבות שונות (עלות, התיישנות, נדירות המנעול וכו').

כיצד מתבצע השכפול? תהליך השכפול של מרבית המפתחות מתבצע במכונות חריטה ייעודיות. במכונות אלו מניחים את המפתח המקורי ומפתח נוסף גולמי, שבו אין זיזים ובליטות עדיין. זרוע מיוחד של המכונה חורטת ומעתיקה את הזיזים ותווי המפתח הקיים למפתח הגולמי. לאחר החריטה, משייפים את המפתח החדש בעדינות וביסודיות, על מנת שיתאים באופן מושלם למנעול. את המפתח המשוכפל יש לבדוק. כיצד בודקים? מוודאים שהמפתח נכנס באופן חלק לחור המנעול, משני צדי הדלת. כמו כן, מסובבים את המפתח ובודקים שהוא מאפשר נעילה בשני סיבובים, ללא קושי וללא התנגדות.

עברתם דירה באזור השרון, עמק חפר או חדרה? זקוקים לשירותי מנעולן בחדרה ? אנחנו באבינועם מנעולים מספקים שירותי מנעולן בחדרה והסביבה, ונשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל שעות היום והלילה. אבינועם מנעולים היא חברה ותיקה ,מנוסה ומוסמכת, וכמובן בעלת אישור פעולה ממשטרת ישראל. אנו מספקים ייעוץ והכוונה ללקוחות פרטיים ומוסדיים בנוגע לנעילה ומיגון בעסק, וכמובן מעניקים שירותי פריצת מנעולים ושכפול מפתחות במקרה הצורך. צרו קשר ונשמח לסייע לכם!

צריכים שירותי מנעולן? יש לכם שאלות? אל תהססו להתקשר:

052-7345222

 – אבינועם מנעולים

השירותים שלנו:

שירותי חירום
פריצת מנעולים
החלפת מנעולים
פריצת רכבים
שחזור מפתחות לרכב
פריצת כספות
התקנת מנעול כספת (ג'ואל)
מכירת והתקנת דלתות

חץ למטה
לייעוץ מהיר השאירו פרטים